3750 TL IPS panel monitör tavsiyesi

Sen 300 deyince kendi monitörüme bir bakayım dedim. Asus MG278Q var bende. İnternette 350 diyor bu bile az geliyor parlaklığı yetmiyor. Galiba MSI olanı almam gerekiyor. 300 baya az galiba.
MSI G2412 testlerde daha yuksek degerler sunuyor, muhtemelen sana daha uygun olacaktir o halde.

MSI sitesinde parlaklığa 250 diyor ama siz diğer monitöre göre MSI daha parlak diyorsunuz değil mi? Bende bakıyorum ama Türkçe kaynak pek yok yabancı dilim de yok maalesef.
IMG_5248.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Selam. Eski kullandığım boşta bekleyen i7 6700K işlemcim ve RX 5700 ekran kartım var. Masamın yanına 2. kasayı toplayacağım. Ana bilgisayarımda takılırken yan PC'den film falan açıp izlerim. Ana PC'nin işi varken koltuğu kaydırıp 2. sistemde takılabilirim. Bu sebep ile IPS panel olsun istiyorum monitörü.

Sıfır veya 2. el hiç fark etmez. Zaten nadir kullanacağım bir sistem olacak.

Ben şu monitöre baktım ama daha iyi tavsiyeleriniz var mı?

Vallahi Monster Aryond A24 modelini faha bugün kullanmaya başladım eğer ki 4K gibi bir bütçeye çıkabilirsen bu fiyata alabileceğin en iyi performansı alırsın ben sana söyleyeyim.

Sanırım 1.5 aydır fiyatı bu civarda stok yine bitmişti yine aynı fiyattan geldi muhtemelen gelir.
İnşallah gelir. Birkaç gün önce bu fiyata olduğunu görmüştüm ve halen daha stoğunu bekliyorum. Zamlı bir şekilde gelirse çok üzülürüm.

Eğer gelmezse veya zamlanırsa bunu alacağız mecbur. Konu sahibine de önerimdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı