38 bin TL'ye sistem önerisi

Bütçe
35000TL
Topladım. Kazanımlar yeterliyse alın

Tam olarak 34.683 tuttu kazanımlarımız.

Anakart b model oldu.

Ekran kartı 3 fanlı oldu.

Daha kaliteli 1TB SSD.

Sıvı soğutma ve 700 watt güç kaynağı.

Kasanın daha iyi hava akışı var.

Aynı güç kaynağı markasını bende kullanıyorum bilinmedik olmamasına rağmen bayağı kaliteli.

Topladım.

Tam olarak 34.683 tuttu kazanımlarımız.

Anakart b model oldu.

Ekran kartı 3 fanlı oldu.

Daha kaliteli 1TB SSD.

Sıvı soğutma ve 700 watt güç kaynağı.

Kasanın daha iyi hava akışı var.

Aynı güç kaynağı markasını bende kullanıyorum bilinmedik olmamasına rağmen bayağı kaliteli.
zaman ayırdığınız için çok teşekkürler hocam attığınız sistemi alıyorum o zaman

Bu bütçe ile AMD ekran kartı alma RTX4070 kartlı hazır sistemler senin fiyat bandında var.

Ve işlemci olarak. 7600X öneririm bende kullanıyorum bu kadar bütçe varken iyi bir işlemci kullan.

Bu bütçe ile AMD ekran kartı alma RTX4070 kartlı hazır sistemler senin fiyat bandında var.

Ve işlemci olarak. 7600X öneririm bende kullanıyorum bu kadar bütçe varken iyi bir işlemci kullan.

Hocam AMD'nin Hyper RX teknolojini deneyimlemek istiyorum o yüzden AMD ekran kartılarına yöneldim ve işlemci konusunda da kararsızım dediğim gibi çok anlamıyorum aralarında fiyat farkına değecek performans farkı var mı?

Herkese iyi sosyaller, sistem toplamak için 35-38k bütçem var. DA-C6 / RYZEN 5 7500F / RX 7700 XT / 1 TB NVME M2 SSD / 16GB 5200MHz DDR5 RGB GAMING OYUNCU BİLGİSAYARI bu sisteme yükseltme yapıp ekran kartını RX 7800 XT OC yaptım ve işlemci fanı olarak ID-Cooling SE-234 modelini seçtim, şu an 34.5k fiyatı var sizce sistem alınır mı?
Bu sistemi resimdeki gibi düzenleyip almanı öneririm.
brave_MUrf4STxZO.png

DLSS4 candır ben AMD ekran kartlarından (kullandıklarım) hiç memnun kalmadım nvadia her zaman tercihim.

4070 de güçlü bir kart hem de teknonojisi AMD kartlarının teknonojisinden iyi hem de oyun oynarken AMD kartlar gibi sıkıntı çıkarmaz işlemci ama yeni nesil AMD işlemciler Intel'e göre daha güçlü soğuk ve daha ucuz AMD işlemci öneririm 7600X bayağı tatmin eder seni.

Hocam AMD'nin Hyper RX teknolojini deneyimlemek istiyorum o yüzden AMD ekran kartılarına yöneldim ve işlemci konusunda da kararsızım dediğim gibi çok anlamıyorum aralarında fiyat farkına değecek performans farkı var mı?

Yeni nesil işlemciler AMD'nin AM5 işlemcilerine göre çok pahalı hem ısınma hem performans konusundada geri kalıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşlemci almadan mutlaka videoyu izle bayağı yardımcı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı