380 TL Modem Tavsiyesi

Muhammed Musab

Hectopat
Merhaba arkadaşlar.
380 Liraya sahibim. Evimde vodafone (VDSL2-76772-4094) mevcut. Eski TTNET modemine firmware atarak kullanıyorum. Yeni bir modem almak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz? Tp-Link Archer D7 de vdsl desteği olmadığı için tercihlerim arasından kaldırdım.
aşağıda bağlantıma dair bilgileri paylaştım. Özellik ve fiyat bakımından bazı modemler yazdım. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Connection Status
[TBODY] [/TBODY]
Connection NameStatusOnline DurationAccess Type
WAN1_INTERNET_TR069_VOICE_R_PTM4_0_1_0Connected 5 days 07:27:37 VDSL
[TBODY] [/TBODY]
[TBODY] [/TBODY]
Upstream line rate (kbit/s)4094
Downstream line rate (kbit/s)76772
Line standardVDSL2
[TBODY] [/TBODY]
[TBODY] [/TBODY]
Bunlar benim Modem arayüzünde yazanlar.

Güncelleme1:
arkadaşlar bulduklarım şunlar:

ASUS DSL-N66U N900 4PORT TORRENT BULUT VPN EWAN DLNA ADSL2+ VDSL FIBER GIGABIT MODEM ROUTER
------------------------------------
ASUS DSL-N17U TORRENT, BULUT, VPN, EWAN, 3G/4G, DLNA, ADSL2+ ,VDSL, FIBER GIGABIT MODEM
TP-LINK TD-W9980 N600 Kablosuz Dual Band Gigabit VDSL2/ADSL2+ Modem Router
TP-LINK Archer VR200 750Mbps Wireless AC Dual Band Gigabit ADSL/VDSL2 Modem Router
Asus DSL-AC52U Çift Bant 802.11ac Kablosuz ADSL/VDSL Modem Router

Bunlardan hangisini seçerdiniz?Veya bunlara alternatifiniz nedir?

@Recep Baltaş
@Ali Güngör
@MF
Müsait olan ve bilgi paylaşabilecek var mı arkadaşlar ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus DSL-AC52U modelini seçmenizi tavsiye ederim. Bu model 802.11ac kablosuz bağlantı standardını desteklemektedir. Diğer modeller ile kıyaslandığından daha iyi performans verecektir. Ayrıca ileriye dönük olarak daha doğru bir seçim olacaktır. Bu sayede kablosuz bağlantı üzerinde 1 Gigabit'e varan hızlar elde edebilirsiniz. Tabi cihazlarınızın ve internet hızınızın da buna uygun olarak destek vermeleri gerekmektedir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı