3800 4200 TL arası sistem toplama

Urbancalo

Hectopat
Merhabalar sizden yardım isteyeceğim, öncelik 3800 4200 TL bütçem var. Sistem önerebilir misiniz? Mümkünse AMD odaklı bir sistem yardımcı olursanız, şimdiden teşekkürler.

İşlemci:
Ekran Kartı:
Güç Kaynağı:
Anakart:
Ram:
Ssd 480 gb:
Kasa:

20 Tl falan aştı ama f/p bir sistem yaptım sana

çok iyi bir şey çıkmaz ve bazılarından kısman gerek hocam mesala m2 ssd samsun alamazsın xpg gibi markalar tercih etmelisin mesala ben rampage bütün serilerinden tek tek alacağım bence bana göre iyi kalitesi xpg ram aldım güç kaynağı monitör kasa klavye fare cpu soğutucu hepsini rampage alacağım eğer bu şekilde bir diziliş istiyorsan liste atayım buradan

çok iyi bir şey çıkmaz ve bazılarından kısman gerek hocam mesala m2 ssd samsun alamazsın xpg gibi markalar tercih etmelisin mesala ben rampage bütün serilerinden tek tek alacağım bence bana göre iyi kalitesi xpg ram aldım güç kaynağı monitör kasa klavye fare cpu soğutucu hepsini rampage alacağım eğer bu şekilde bir diziliş istiyorsan liste atayım buradan
Paranı heba etmeye değer mi az olsun güzel olsun ucuz diye dandik markalara yönelmek doğru değil

Paranı heba etmeye değer mi az olsun güzel olsun ucuz diye dandik markalara yönelmek doğru değil

neden rampage bu kadar tepkilisiniz anlamış değilim adamlar son zamanlarda ciddi anlamda güzel ürünler çıkarıyor araştırıyorum neden burada rampage düşmanlığı var neden türk firmalarına böyle yapıyor bizim insanlarımız?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı