3800 TL 2K monitör tavsiyesi

bay_pc

Kilopat
Daha fazla  
Satıcısı Amazon Türkiye tercihim olmak üzere (herhangi bir durumda iade açısından) maksimum 3800TL'ye 2K monitör arıyorum. Aslında sorunsuzluk açısından direk VP2768 almayı düşünüyordum fakat 60Hz olması beni uzak tutuyor. Şansımı başka bir monitörde kullanıp olmazsa zaten iade edip VP2768 alacağım. Sebebi panel garantisi. 60Hz'ye muhtaç kalsam dahi kaliteli panel tercih etmek defalarca iade etmekten mantıklı geliyor. Fakat dediğim gibi, ilk olarak başka bir markanın daha uygun/performanslı bir monitörünü alıp şansımı denemek istiyorum. Tavsiyelerinize açığım. 3800TL maksimum dememin sebebi yine VP2768 fiyatıdır. Daha üstüne çıkamam. Teşekkürler.

Yanıtlar için teşekkür ederim. Bu fiyat aralıklarında 4K/60Hz monitörler de mevcutmuş biraz bakınca gördüm (LG ve Asus, sırasıyla IPS ve TN) artık rekabetçi oyunları bıraktık, çok nadir oynuyorum genelde AAA oyunlar ve dizi, film gibi devam ediyorum. Bunlardan birini almak daha mantıklı olur mu? 3060Ti ve 2600 işlemcim var.

Satıcısı Amazon Türkiye tercihim olmak üzere (herhangi bir durumda iade açısından) maksimum 3800TL'ye 2K monitör arıyorum. Aslında sorunsuzluk açısından direk VP2768 almayı düşünüyordum fakat 60Hz olması beni uzak tutuyor. Şansımı başka bir monitörde kullanıp olmazsa zaten iade edip VP2768 alacağım. Sebebi panel garantisi. 60Hz'ye muhtaç kalsam dahi kaliteli panel tercih etmek defalarca iade etmekten mantıklı geliyor. Fakat dediğim gibi, ilk olarak başka bir markanın daha uygun/performanslı bir monitörünü alıp şansımı denemek istiyorum. Tavsiyelerinize açığım. 3800TL maksimum dememin sebebi yine VP2768 fiyatıdır. Daha üstüne çıkamam. Teşekkürler.
Ne tür oyunlar oynuyorsunuz?

Yanıtlar için teşekkür ederim. Bu fiyat aralıklarında 4K/60Hz monitörler de mevcutmuş biraz bakınca gördüm (lg ve ASUS, sırasıyla IPS ve tn) artık rekabetçi oyunları bıraktık, çok nadir oynuyorum genelde AAA oyunlar ve dizi, film gibi devam ediyorum. Bunlardan birini almak daha mantıklı olur mu? 3060 Ti ve 2600 işlemcim var.

Ne tür oyunlar oynuyorsunuz?
Hemen, sizden saniyeler önce yazmışım şansa :), bu şekilde kullanımım olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı