3800 TL Bütçeli Sistem

Endişeleriniz yersiz. AMD eskiye nazaran daha iyi durumda, şu sıralar sürücülerine yöneldi. Ard arda gelen güncellemeler herkesi memnun ediyor. İleriyi düşünecek olursanız 390X DX. 12 ile performansını arttıracak 970 ise yerinde sayacak gibi görünüyor. 970 de güzel bir kart fakat çok fazla şikayet olduğunu da görüyoruz gerek VRAM sorunu gerekse Coil Whine oranından dolayı. Garanti ise tamamen üretici firma, distribütör gibi etkenlere bağlı. Hem performans hem de fiyat olarak daha uygun olan ürün R9 390X. En serin çalışan 390X ise Sapphire' dir. Yani Sapphire R9 390X ürününü tercih etmelisiniz.

Pekala, iyi bir kullanıcı yorumu araştırmasından sonra önerinize kulak asacağım, peki Sapphire yerine Gigabyte veya diğer farklı firmaların 390X'lerine 200 lira fazla vermeye değer mi ? En serini Sapphire demişsiniz gerçi, ayrıca sadece AMD kartlarına çalışarak iş ortağıda olduğunu biliyorum ama sormak istedim.

@Long Live Metal Music 390X için ne ASUS' u ne Gigabyte' ı öneririm. Ya Sapphire alın ya da MSİ. Sapphire, MSİ ile hemen hemen kafa kafaya. Şahsen ben Sapphire seçerdim. Forumda Sapphire' in 300 serisini kullanan bir çok üye var. Konuyu gördüklerinde yorumlarlar. Ve şikayetçi olanı görmedim genel olarak herkes memnun. :)

@Long Live Metal Music 390X için ne ASUS' u ne Gigabyte' ı öneririm. Ya Sapphire alın ya da MSİ. Sapphire, MSİ ile hemen hemen kafa kafaya. Şahsen ben Sapphire seçerdim. Forumda Sapphire' in 300 serisini kullanan bir çok üye var. Konuyu gördüklerinde yorumlarlar. Ve şikayetçi olanı görmedim genel olarak herkes memnun. :)
Çok teşekkür ederim hocam, artık kritiğini yapıp karar vereceğim bakalım, bir de kullanan arkadaş denk gelse soru sordam süper olur, bakalım :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı