3800 TL notebook önerisi

Bütçe
3500 - 3800 TL
Bence alma laptop laptoplar masaüstüne göre daha az perormans verir ve dolar bu kadar yüksekken laptop alma masaüstü toplam 3 katı FPS alırsın.

Doğru söylüyorsunuz ama uzak yollara gideceğim için hem ders hem orta seviye oyun için zaten tese.

Orta seviye oyunlar için en az 5 bin TL değerinde almalısınız bu fiyata CS:GO, Valorant, LoL oynatır.

Ben Ryzen 3 3200u Vega 3'lü laptoplara baktım 60 FPS rahat veriyor.

Ders ve oyun için. Oynayacağım oyunlar CS:GO, Minecraft gibi. Notebook AMD Ryzen 3 3200u Vega 3'lü bir notebook olsa iyi olur. Oyunlar çok yüksek değil.

Hocam bakın o bütçeyle oyun oynanmaz cidden oynanmaz. Nedenine gelirsek oyuncu laptopu olmadığı için çok ısınıyorlar ben Lenovo aldım zamanında 4500TL ve CS:GO falan kaldırıyor evet ama çok ısınıyor yenileri bilemem ama oyun oynanacaksa Gaming ibaresi yoksa oyun oynanması kriz geçirtebilir. Çok kasmasa da 5 dk kasmaz 5 dk kasar 10 dk kasmaz 30 dk kasar bu sorunlar yüzünden alınmaz.

Bu bütçede oyun biraz zor. Diğer önerilen laptop'lara bakmayın bile, berbat öneriler atılmış.

Belki gezmesi gerekiyor hocam.
Dediğiniz oyunlar ve ders için iyi bir bilgisayar.
Hocam ben DEDİGİNİZ HP 1L3X7EA İ ALMAYI DUSUNUYORUM alıyım mi zula sabotaj valorant oynamak için
Hocam ben DEDİGİNİZ HP 1L3X7EA İ ALMAYI DUSUNUYORUM alıyım mi zula sabotaj valorant oynamak için
OYNATİR Mİ O OYUNLARİ KAC FPS VERİR?

Yeni konular

Geri
Yukarı