3500-3800 TL arası notebook tavsiyesi

MassiveStroke

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
İş için 3500-3800 TL aralığında notebook arıyorum.
After Effects, CoreDraw, Photoshop, Illustrator kullanılacak. Bu yüzden Full HD ekran şart.

Aklımdaki bazı modeller :
Toshiba P50-B-11U : Toshiba P50-B-11U Notebook
Asus N551JW : ASUS N551JW CORE İ7 4720HQ 2.6GHZ-16GB-1TB+128 SSD-15.6-4GB-W10 NOTEBOOK
Aslında şu da aklımdaydı ama internette çok fazla sıkıntı okudum o yüzden korkuyorum almaktan.
Asus N550jk-cn167d I7-4700hq 8gb 1.5tb 4gb Gtx 15.6 Full Hd 905 - n11.com

Siz ne dersiniz, önerdiğiniz başka modeller var mı ?
Bir de bu bilgisayarlara sahip olanlar da bilgi verirlerse çok sevinirim.

MONSTER® ABRA A5 V5.3 15.6"
Tamamen Türk yapımı olan ve en uygun fiyatlarda gamebook sunan marka Monster'ı öneririm. Diğer markalardan farklı Skylake ve son nesil işlemci ve ekran kartını kullanarak gamebooklar yapması. Gamebook oyun notebooku anlamına gelir. Öğrenci indiriminden yararlanıp RAM'i 16GB yapabilirsin. İçerisinde GTX 960 ve son nesil i7 6700HQ Skylake (14nm) bulunmakta :)
RAM istemiyorsan fazladan SSD 'de koyabilirsin :)

Asus N551JW de alabilirsin de ben oyuncu notebooku tarzında istiyorsan en uygun Monster olacaktır :) Beyaz olmamış bence Asus için.

Asus N551JW alabilirsiniz. Ayrıca Monsterin nesi türk yapımı? Clevo kasaları alıp parça takıyorlar toplama masaüstü gibi. Hiçbir emek yok.

Asus N551JW alabilirsiniz. Ayrıca Monsterin nesi türk yapımı? Clevo kasaları alıp parça takıyorlar toplama masaüstü gibi. Hiçbir emek yok.
Müşteri desteğine gel de sonra düşün Türk mü değil mi. Çok yanlış düşünüyorsun. Direk parasal anlamda düşünüyorsanız Monster markası hakkında çok yanlış düşünüyorsunuz. MSI ve Asus size her saniye notebook gelirken bilgilendirme yapmaz fakat Monster yapar. Size verdiği mükemmel bir garanti var bu da yerli olmasından kaynaklı. Notebook da en ufak bir sorun çıktığında ya parçayı değiştiriyorlar ya da sıfır halini gönderiyorlar. Düşünün bunu Asus veya Msı yapar mı ki? Sadece yardımcı olurlar o da sözde :) Asus da özelleştirme seçeneği mi var Allah aşkına. Oyun bilgisayarı , şıklık , performans ve harika garanti seçenekleri istiyorsanız Monster'ı tercih etmenizi tavsiye ederim :)
Monster sizin tercih ettiğiniz bilgisayarı parçalarıyla rahat alır :) Skylake'in karşısında bir hiç Asus. 4Gb ekran kartı yüzünden söylüyorsanız GTX 960 için 2 GB gayet yeterli.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı