3800 TL sistem önerisi

Dark kasa ile boşta 33 derece bende. Yük altında pek test edemedim ama aa oyunlarda 60 geçmedi.

Ben test ettiğim zaman sizin değerlerden çok uzakdı. Kendi sistemimde MSI 1650S Gaming X mevcut karşılaştırma için hem Gigabyte hem de Galax kullandım. Galax aynı test koşullarında 77 dereceyi gördü. Soğutması ve perfonması diğerlerine göre çok kötü. Lütfen artık şu kullandığınız ürünleri arşa yükseltmeyin. Ayrıca tekrardan Galax 1650S bulup test edeceğim ve bunu makale şeklinde paylaşacağım.

Galax ekran kartı kullanmayınız. Bütçeyi biraz artırıp üç büyüklerden almak daha mantıklı. Edit: Şu iade bırakanlara sesleniyorum kaç defa Galax markasının 1650S modelini test ettiniz bilmiyorum fakat benim test etme şansım oldu ve ısınıyor. Fanları dokunduğunuz zaman elinizde kalması olası o kadarki kalitesiz üretilmiş.

Sen WTF veya ex serilerini gördün mü Galax kart almayın diyorsun?
WTF ROG kalitesinde ve ondan çok daha fazla görselliğe önem veren bir model.

"Fanlara dokunmayın elinizde kalabilir" kolunu ROG STRIX kartlara soksan yine aynısı olacak, kalitesiz değil.

Sen WTF veya ex serilerini gördün mü Galax kart almayın diyorsun?
WTF ROG kalitesinde ve ondan çok daha fazla görselliğe önem veren bir model.

"Fanlara dokunmayın elinizde kalabilir" kolunu ROG STRIX kartlara soksan yine aynısı olacak, kalitesiz değil.
Hocam biz burda sadece 1650S modelinden bahsediyoruz. Canlı olarak test ettim için eleştiriyorum lütfen konuyu çarpıtmayın.

Galax aynı test koşullarında 77 dereceyi gördü. Soğutması ve perfonması diğerlerine göre çok kötü.

77 derece için Galax markasını kötülemek saçmalık, kritik bir sıcaklık bile değil,fiyat/performans bir kart, fiyatına göre soğutması da kötü değil.
Hocam biz burada sadece 1650S modelinden bahsediyoruz. Canlı olarak test ettim için eleştiriyorum lütfen konuyu çarpıtmayın.

Direkt Galax demişsiniz, markayı kötülüyorsunuz:

1606460141601.png

Geri
Yukarı