3800 TL telefon önerisi

Daha fazla  
En az 4 yıl kullanacağım. Öğrenciyim ve YouTube'a düzenli olarak vlog çekip telefonumdan video editliyeceğim. Şu anki telefonum aşırı kötü. Babam 800 TL'ye A101'den almıştı ve çok kötü. 720P videoda bile kasıyor, Instagram'da sürekli kasıyor, oyun oynamak imkansız zaten. Telefonda bolca oyun oynayacağım. League of Legends: Wild Rift PUBG Mobile gibi telefon zorlayacak oyunlar oynayacağım. Hem de uzun videoları telefonumda editliyeceğim. Bu yüzden hem işlemci RAM yönünden güzel hem de vlog çekeceğim için video çekerken çok güzel görüntü alması lazım yani yıllarca YouTube'a video atsam da telefonumdan sırıtmaması lazım. Ben hem kamera hem işlemci açısından Xiaomi Mi Note 10 Lite düşünüyorum ama onun işlemcisi de 2800 TL'lik telefonda bile var yani güçlü müdür bilmiyorum veya M51 nasıl tercih? Bana hem donanım yönünden sağlam hem de kamera yönünden yani video çekme olarak güzel bir telefon lazım. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler. Powerlifting yapıyorum, antrenman vlogları çekerim. Başka şeyler de yani YouTube'a düzenli video atmayı düşünüyorum. Bilgisayarımı satacağımdan YKS'ye daha iyi çalışmak için her işimi telefondan halledeceğim. 2 taraf da güzel olmak zorunda ne yazık ki. :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı