3000-3800 TL telefon önerisi

Arkadaşlar merhaba. Benim 3000-3800 arası bir bütçem var. Bir telefon önerir misiniz?
Rica edersem şu kadar koy şunu al falan demeyin çünkü bütçeyi ben belirlemiyorum, bir de aynı şeyi önermektense o kişinin mesajını beğenirseniz daha çok katkınız olur.

Huawei'nin sitesinde 50 ürün ile geçerli olmakla beraber Huawei P30Lite + Freelace kulaklik 2999 TL. Ayrıca Huawei App Store indirir indirmez 200TL indiririm kodu geliyor. 128 GB ve güncel google Android servislerini güzel bir Huawei modeli, kulaklik da yanında cabasi tavsiye ederim.

Ben bunu alacaktım ama Play Store olmadığı için almadım tercihimi Samsung Galaxy M51'den yana kullandım.

Ben bunu alacaktım ama Play Store olmadığı için almadım tercihimi Samsung Galaxy M51'den yana kullandım.

Başta ben de M51 almayı düşünüyordum gerek bataryası, gerek işlemcisi, gerek ekranından. Ama 1080P videoları 30FPS ile çektiğini öğrenince bayağı bir şaşırdım o yüzden Mi Note 10 lite.

Tercihinize saygı duyuyorum. Hayırlı olsun şimdiden zaten hepsi benzer katergori telefonlar. Ufak bir bilgilendirme P30'da Google servisleri mevcut.

Başta ben de M51 almayı düşünüyordum gerek bataryası, gerek işlemcisi, gerek ekranından. Ama 1080P videoları 30FPS ile çektiğini öğrenince bayağı bir şaşırdım o yüzden Mi Note 10 lite.

30 fps yazılım kaynaklı bir durum bence. IMX 682 kullanan CMOS sensörü var M51'in ve iyi bir orta seviye cihaz.

60 fps çekim yapacaksanız OIS'i olan bir cihaz almanızı öneririm.

Tercihinize saygı duyuyorum. Hayırlı olsun şimdiden zaten hepsi benzer katergori telefonlar. Ufak bir bilgilendirme P30'da Google servisleri mevcut.

Teşekkür ederim. Kadıköy Huawei mağazasına gittim oradaki görevli bana kullanılmadığını P Smart Pro modelini önerdi hoşuma gitmedi. Aslında ikinci el alacaktım satanların hepsi bu Google servislerinden dolayı kullanamadıklarında bu yüzden sattıklarını söyledi.
Başta ben de M51 almayı düşünüyordum gerek bataryası, gerek işlemcisi, gerek ekranından. Ama 1080P videoları 30FPS ile çektiğini öğrenince bayağı bir şaşırdım o yüzden mi Note 10 Lite.

Şimdi aklıma takılan mevzu AIDA64 ile baktığımda işlemci 730G olması gerekirken neden bu şekilde gözüküyor?

Qualcomm Snapdragon 730 (SM7150)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı