3800 TL'ye telefon önerisi

fearless48

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 3800 lira bütçem var. Çok fotoğraf ve video çekmiyorum. Film ve dizi izlerim, arada PUBG oynarım. 128 GB hafıza olursa iyi olur. Batarya da pek önemli değil sabah 6'dan akşam 6 ya kadar beni götürsün yeter. Yani istediğim ekran ve performans ben POCO X3 Pro. Sizin de tavsiyelerinizi bekliyorum. Ekranın AMOLED olmasına gerek yok. IPS LCD de işimi görüyor. Telefon beni 4-5 yıl götürsün, onu istiyorum. Ne eksiği ne fazlası olsun. Bir de sadece 2 GB Ram ve 128 GB için 400 TL verilir mi? 6/128 den 8/256 ya.

Son düzenleme:
Arkadaşlar, 3800 lira bütçem var. Çok fotoğraf ve video çekmiyorum. Film ve dizi izlerim, arada PUBG oynarım. 128 GB hafıza olursa iyi olur. Batarya da pek önemli değil sabah 6'dan akşam 6 ya kadar beni götürsün yeter. Yani istediğim ekran ve performans ben POCO X3 Pro. Sizin de tavsiyelerinizi bekliyorum. Ekranın AMOLED olmasına gerek yok. IPS LCD de işimi görüyor. Telefon beni 4-5 yıl götürsün, onu istiyorum. Ne eksiği ne fazlası olsun. Bir de sadece 2 GB RAM ve 128 GB için 400 TL verilir mi? 6/128'den 8/256 ya.

Hocam sık sık (günde 3 saatten fazla) PUBG oynuyorsanız X3 Pro öneririm.

Eğer o kadar sık oynamıyor iseniz bütçenize göre sırası ile Note 10s, Realme 8 Pro, mi 11 Lite öneririm.

Hocam sık sık (günde 3 saatten fazla) PUBG oynuyorsanız X3 Pro öneririm.

Eğer o kadar sık oynamıyor iseniz bütçenize göre sırası ile Note 10s, Realme 8 Pro, mi 11 Lite öneririm.
Hepsini karşılaştırdım şimdi aralarından hem fiyat hem özellik bakımından Poco X3 Pro daha yakın bana teşekkür ederim.

Hepsini karşılaştırdım şimdi aralarından hem fiyat hem özellik bakımından POCO X3 Pro daha yakın bana teşekkür ederim.

Hocam aslında 120Hz ve işlemcisi hariç pek bir artısı yok ama siz kendinize uygun gördüyseniz bizlik bir şey yok :D

Ayrıca şunları belirtmem lazım sonra sorun olmasın.
X3 Pro modeli 3800-4000 civarındaki rakiplerine göre malzeme kalitesi, ekran paneli kalitesi ve kamera olarak fazlaca geride kalıyor.
Ayrıca cihaz fazlaca ağır.
(Kendim 195 gr bir cihaz kullanıyorum, şu telefon yüzünden kemer giydiğim oldu :D

X3 Pro modeli bir kuzenimde var ve o cihazda elimdekine göre bile bayağı ağır geldi bana.)

Hocam aslında 120Hz ve işlemcisi hariç pek bir artısı yok ama siz kendinize uygun gördüyseniz bizlik bir şey yok :D

Ayrıca şunları belirtmem lazım sonra sorun olmasın.
X3 Pro modeli 3800-4000 civarındaki rakiplerine göre malzeme kalitesi, ekran paneli kalitesi ve kamera olarak fazlaca geride kalıyor.
Ayrıca cihaz fazlaca ağır.
(Kendim 195 gr bir cihaz kullanıyorum, şu telefon yüzünden kemer giydiğim oldu :D

X3 Pro modeli bir kuzenimde var ve o cihazda elimdekine göre bile bayağı ağır geldi bana.)
Aslında kamera da ekran kalitesiyle de pek ilgilenmiyorum. Sorun ağırlık ama bu kadar donanımlı bir telefon için bunu göze alırım. Yine de teşekkür ederim ilgin için.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı