38000 TL'yi geçmeyecek şekilde 17,3 inch Gaming Laptop önerisi

10W fark etmez, ona uğraşmayın. Legion daha kaliteli ve performanslı, daha uzun ömürlü olur denebilir.
Anladım tamamdır. Legion'u tercih edeceğim o zaman. Daha önce kullandığım ve bana 4 sene hizmet edebilen OMEN by HP - 17-an101nt Ürün Özellikleri | HP® Müşteri Desteği isimli ürünün ekran panel kalitesini ve renk oranlarını tam olarak bilmiyorum ancak Acer'ın panelini beğenmeyip üzülme ihtimalim çok yüksek. Watt değerini de bulamadım aynı şekilde çok eski model olduğu için.

Bu ürün hakkında benim de fikrim yok bayağı eski bir model ama iyi bir panel olacağını pek zannetmiyorum.
Cihaz elime ulaştı, kurulumlarını gerçekleştirdim ancak nedense önceki cihazıma göre ekran hafif sarımsı bir renk tonuna sahip. Renk konstratıyla ilgili olabileceğini düşündüm ancak bir türlü düzeltemedim. Sorun ne olabilir acaba?

RTX 4060 altında ekran kartı almanızı önermem o kadar para verip, bütçenizi 2-3 bin TL artırabilirseniz bu iki laptopu öneririm;

RTX 4060 altında ekran kartı almanızı önermem o kadar para verip, bütçenizi 2-3 bin TL artırabilirseniz bu iki laptopu öneririm;

Çoktan aldım artık maalesef. Birkaç sorunla yüzleşiyorum, bulamadım çözümlerini.

Geri
Yukarı