38000 TL'yi geçmeyecek şekilde 17,3 inch Gaming Laptop önerisi

Akarulez

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4090M / 13900HX / 32GB - 5600 / 1 TB
Meslek
Dijital Reklamcılık - Medya Planlama Uzmanı
Başlıkta da belirttiğim gibi bu bütçeye en uygun f/p ürününü önerirseniz sevinirim.

Biütçe yeter mi?
Şu an için çok zor anca bir sonraki aya yeter maaştan sonra ancak 15.6 sarmaz bunca sene 17.3 kullandıktan sonra.

Masaüstü toplamanızı öneririm.
Mümkün değil yaşadığım şartları düşününce. Aydan aya başka yere geçebiliyorum.

Şu an için çok zor anca bir sonraki aya yeter maaştan sonra ancak 15.6 sarmaz bunca sene 17.3 kullandıktan sonra.

Mümkün değil yaşadığım şartları düşününce. Aydan aya başka yere geçebiliyorum.

Tamam hocam, oyun oynamak için mi?

Adama laptop lazım ki onu istemiş. Şunu yazmaktan vazgeçin artık.

Tamam hocam pardon.

Tamam hocam, oyun oynamak için mi?

Tamam hocam pardon.

Evet hocam, işim gereği Mac kullanıyorum zaten ondan kendim için kişisel bir oyun laptopı arayışındayım. Halihazırda kullanmakta olduğum 1060'lı HP Omen 17.3 laptopım artık eski performansını veremiyor. Üstüne bir de oyunların grafik değerleri arttığı için günümüz serilerine göre bir hayli geride kalmış durumda. Cihazı elden çıkartıp iyi bir şey almak istiyorum.

Evet hocam, işim gereği Mac kullanıyorum zaten ondan kendim için kişisel bir oyun laptopı arayışındayım. Halihazırda kullanmakta olduğum 1060'lı HP Omen 17.3 laptopım artık eski performansını veremiyor. Üstüne bir de oyunların grafik değerleri arttığı için günümüz serilerine göre bir hayli geride kalmış durumda. Cihazı elden çıkartıp iyi bir şey almak istiyorum.

Bunu öneririm hocam.

Kaç watt hocam bu ürün? Çok ucuz görünüyor diğer 3060'lara nazaran anlamadım niye öyle 17.3 olmasına rağmen. İşlemcisi mi zayıf diye? Yoksa kronik sorunu falan mı var?

Bunu öneririm hocam.
15.6'ya katlanabilsem olur derdim ancak benim için yeterli değil o ekran boyutu.

Geri
Yukarı