38000 TL'yi geçmeyecek şekilde 17,3 inch Gaming Laptop önerisi

Kaç watt hocam bu ürün? Çok ucuz görünüyor diğer 3060'lara nazaran anlamadım niye öyle 17.3 olmasına rağmen. İşlemcisi mi zayıf diye? Yoksa kronik sorunu falan mı var?

15.6'ya katlanabilsem olur derdim ancak benim için yeterli değil o ekran boyutu.

Hocam önerebileceğim bu kadar, size yardımcı olmak isterdim kusura bakmayın.

Kaç watt hocam bu ürün? Çok ucuz görünüyor diğer 3060'lara nazaran anlamadım niye öyle 17.3 olmasına rağmen. İşlemcisi mi zayıf diye? Yoksa kronik sorunu falan mı var?

15.6'ya katlanabilsem olur derdim ancak benim için yeterli değil o ekran boyutu.

Büyük sorunları yok, 140W alınabilir 17.3 istiyorsan.

Büyük sorunları yok, 140W alınabilir 17.3 istiyorsan.
Sanırım 17.3 için alınabilecek en ucuz ve ideal cihaz bu, öyle mi? Şu an kullandığım cihazın pek ısınma problemi yoktu ancak dizüstü bilgisayarlardan uzun zamandır uzak olduğum için yorum yapamıyorum.

Evet fakat daha ucuza satıldığı yer var, oradan alabilirsin.

Evet fakat daha ucuza satıldığı yer var, oradan alabilirsin.

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim. MUX Switch de var mıydı acaba modelde? Bir de Teknorya güvenilir midir?

@Artoria Pendragon Hocam son olarak birkaç soru daha sormak istiyorum.

Şu ikisi arasında kaldım da, aralarındaki ekran kartı, işlemci ve depolama dışındaki önemli özellik değişikliklerini söyleyebilir misiniz? Atıyorum renk doğruluğu ve ekran kalitesi benim için çok önemli. Lenovo mu daha iyi yoksa Acer'ın paneli mi? Ya da atıyorum hangisi daha iyi soğutma sistemine sahip gibi gibi. İşlemci olarak Acer daha iyi gibi duruyor. İkisinin de panel kalitesi aynıysa Acer'ı almayı düşünüyorum.

Ek olarak bilgisayar elime ulaştığında kurulumları konusunda size danışabilir miyim?

@Artoria Pendragon Hocam son olarak birkaç soru daha sormak istiyorum.

Şu ikisi arasında kaldım. Da, aralarındaki ekran kartı, işlemci ve depolama dışındaki önemli özellik değişikliklerini söyleyebilir misiniz? Atıyorum renk doğruluğu ve ekran kalitesi benim için çok önemli. Lenovo mu daha iyi yoksa Acer'ın paneli mi? Ya da atıyorum hangisi daha iyi soğutma sistemine sahip gibi gibi. İşlemci olarak Acer daha iyi gibi duruyor. İkisinin de panel kalitesi aynıysa Acer'ı almayı düşünüyorum.

Ek olarak bilgisayar elime ulaştığında kurulumları konusunda size danışabilir miyim?

İşlemci olarak Acer, batarya kapasitesi olarak Acer daha iyi, yükseltilebilirlik açısından benzerler, GPU olarak Legion. Panel kalitesi olarak da Legion daha iyi.

İşlemci olarak Acer, batarya kapasitesi olarak Acer daha iyi, yükseltilebilirlik açısından benzerler, GPU olarak Legion. Panel kalitesi olarak da Legion daha iyi.
Bataryanın çok sorun teşkil edeceğini sanmıyorum zira prizde kullanıyorum çoğunlukla. Uzun ömürlülük açısından hangisi daha iyi olur? Buna ek olarak sanırım 130 watt geliyormuş GPU'su, 140 yapabilmek için BiOS'a başvurmak gerekiyormuş. Bunun da nasıl yapıldığını bilmiyorum.

Bataryanın çok sorun teşkil edeceğini sanmıyorum zira prizde kullanıyorum çoğunlukla. Uzun ömürlülük açısından hangisi daha iyi olur? Buna ek olarak sanırım 130 watt geliyormuş GPU'su, 140 yapabilmek için BIOS'a başvurmak gerekiyormuş. Bunun da nasıl yapıldığını bilmiyorum.

10W fark etmez, ona uğraşmayın. Legion daha kaliteli ve performanslı, daha uzun ömürlü olur denebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı