3800TL'ye i3-9100F + GTX 1050 Ti sistem alınır mı?

YusufBerke75

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikler merhabalar, ben bir adet masaütü PC almak istiyorum ve bütçem 3800 lira ve tek kasa olacak bu fiyatı nasıl bir sistem alabilirim. Ayrıca benim aklımda bir tane sistem var bunu alsam tatmin eder mi beni?
Pardon 4000

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikler merhabalar, ben bir adet masaütü PC almak istiyorum ve bütçem 3800 lira ve tek kasa olacak bu fiyatı nasıl bir sistem alabilirim. Ayrıca benim aklımda bir tane sistem var bunu alsam tatmin eder mi beni?
Pardon 4000
PSU kötü, SSD kötü, işlemci ölü soket ve 1050 Ti? Alınmaması için yeterli sebepleri var.

Pardon 4000

1050 Ti alınmaz gibi alırsanız ikinci el.
PSU kötü, SSD kötü, işlemci ölü soket ve 1050 Ti? Alınmaması için yeterli sebepleri var.

PSU çök kötü değil isterseniz biraz araştırın FSP iyi bir marka.

Anakartı BIOSTAR seç ekran kartını INNO3D GTX1650 seç hayırlı olsun.
ama 4100 tl oluyor fiyat bana 4000 i gecmeyen gerek 100 tl bile olmuyor 3900 olsa o cok iyi olur

120 gb yetmezki oyun için alıyorum hafıza yetmez 120 gb olmaz
O zaman bütçeyi aşmazsanız paranızı çöpe atmış olursunuz. Seçim sizin yanına 500 GB HDD alabilirsiniz bir de.

Geri
Yukarı