387 TL'ye Rampage RM-K60 Drop Plus alınır mı?

Bütçe
300-400
Yeniler derken sizde tam bilmiyor musunuz?

Hocam kastınız driver ise tabii ki yenilerler (bir sorun oluşursa). Ama onun haricinde ürünün ana üreticisi ürünü daha performanslı olacak şekilde yenilerse Rampage anlık stok yaptığı için daha eski versiyonlarında kalır. Ürün gerçekten günümüz koşullarını karşılayacak kadar yenilenmiş ise bazı klavye modellerine yaptıkları gibi ürünün yeni halini kendi logosu adı altında sunabilir. (dediğim gibi keyiflerine kalmış ve tabii ki de satış rakamlarına)
Bazı modellerine kılıf uydurdukları da gerçek (ucuz klvye, mouse vs.)

Hocam kastınız driver ise tabii ki yenilerler (bir sorun oluşursa). Ama onun haricinde ürünün ana üreticisi ürünü daha performanslı olacak şekilde yenilerse Rampage anlık stok yaptığı için daha eski versiyonlarında kalır. Ürün gerçekten günümüz koşullarını karşılayacak kadar yenilenmiş ise bazı klavye modellerine yaptıkları gibi ürünün yeni halini kendi logosu adı altında sunabilir. (dediğim gibi keyiflerine kalmış ve tabii ki de satış rakamlarına)
Bazı modellerine kılıf uydurdukları da gerçek (ucuz klvye, mouse vs.)
Bugüne kadar kullandığım oyuncu(?) ekipmanlarım sırasıyla:

Everest SGM X7B -> 2016 Mayıs - 2017 Aralık
Rampage Spectra R5 -> 2017 Mart - Hala kullanıyorum.
Bloody A90 -> 2017 Aralık - Hala kullanıyorum.
Rampage SN RW2 -> 2018 Ağustos - 2020 Aralık
Rampage Drop Plus.

SN RW2 modelini hiç kimseye önermem. Rezalet bir kulaklıktır. Bunu 2 yıl kullanıp da yenisini aldığım için söylemiyorum.
Kulaklığı ilk aldığımda bile Steam'de arkadaşımla konuşurken, arkadaşım bana ''Sesin az geliyor.'' dediği için söylüyorum. Bass'ları çok hoşuma giderdi, o da 1 yıl sonra falan etkisini yitirdi.

Drop Plus'ı almadan önce Rampage ön yargısı, kullandığım ekipmanlara rağmen bende oluşmuştu. Rampage kulaklıklardan uzak duruyordum. MH 321 ile bu kulaklık arasında kalıp, bunu tercih ettim. Kutuyu açtığımdan beri aynı deneyimi yaşatıyor. Yani diyeceğim o ki, ne Rampage hater'ıyım ne de Rampage aşığı. Asla ama asla büyük elektronik market zincirlerinde 100-200 lira civarında satılan Rampage kulaklıkları, ne kimseye öneririm ne de kendim alırım. Çünkü ömürleri bir garanti süresi boyunca. Onda da zaten yarı performans verebiliyorlar. Mikforonları 1. yılda bozuluyor vs. Çok uzun yazdım genel olarak memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı