3B yazıcı test kullanıcısı anketi

Yer
Manisa
Daha fazla  
Merhaba, bir süredir üç boyutlu yazıcı prototipi geliştirmekteyiz. Hem sizlerin projeye eklemek istediği şeyleri öğrenmek hem de prototiplerimizi test kullanıcılarına ulaştırmak için yaklaşık 5 dakikalık bir anket hazırladık. Özellikle 3B yazıcı kullanıcısı olan arkadaşlarımızın fikirleriyle bize destek sağlamaları son derece önemli.

Merhaba, bir süredir üç boyutlu yazıcı prototipi geliştirmekteyiz. Hem sizlerin projeye eklemek istediği şeyleri öğrenmek hem de prototiplerimizi test kullanıcılarına ulaştırmak için yaklaşık 5 dakikalık bir anket hazırladık. Özellikle 3B yazıcı kullanıcısı olan arkadaşlarımızın fikirleriyle bize destek sağlamaları son derece önemli.

Katıldım ankete.

Hocam bir de siz hangi marka filament kullanıyorsunuz.
Elas3D şu ana kadar denediğim bir çok marka arasından fiyatına göre en iyi performans filament olabilir, mekanik baskılar için oldukça başarılı. Pardon yazdıktan sonra farkettim, bana sordunuz sandım.

Test kullanıcısı olmayı seçenlerden beklentileriniz tam olarak ne?

Geri
Yukarı