Ücretli 3D baskı büstler, oyun eşyaları, isteğe bağlı 3D ürünler basılır

Örnek modeliniz var mı? Ve toplu alımda indirim var mı?
Daha önce ürettiğim m16 yok. 3D model olarak görseli ekledim. Verdiğim fiyatlar uygulamalar üzerindeki fiyat. %10 komisyon kesiyor uygulamalar. Havale ile alımlarda %10 daha uygun satabilirim. Onun dışında tane başına 25 TL indirim yapabilirim en fazla. Hepsi el işçiliği zımpara atılıyor, boyanıyor seri üretim olmadığı için çok bir şey yapamam maalesef.

1666269772122.png

Son düzenleme:
Daha önce ürettiğim M16 yok. 3D model olarak görseli ekledim. Verdiğim fiyatlar uygulamalar üzerindeki fiyat. %10 komisyon kesiyor uygulamalar. Havale ile alımlarda %10 daha uygun satabilirim. Onun dışında tane başına 25 TL indirim yapabilirim en fazla. Hepsi el işçiliği zımpara atılıyor, boyanıyor seri üretim olmadığı için çok bir şey yapamam maalesef.

Eki Görüntüle 1548904

Son bir sorum var sonuçta metal değil bu eşyalar kargoda kırılma durumunda ne yapılıyor peki öyle bir durum olursa model güzelmiş. Bu arada havale ile alım yapmak isterim standart siyah renk olarak basıyorsunuz büyük ihtimal iletişime nereden geçebiliriz Discord kullanmıyorum.

Son bir sorum var sonuçta metal değil bu eşyalar kargoda kırılma durumunda ne yapılıyor peki öyle bir durum olursa model güzelmiş. Bu arada havale ile alım yapmak isterim standart siyah renk olarak basıyorsunuz büyük ihtimal iletişime nereden geçebiliriz Discord kullanmıyorum.
Kargoda kırılma durumunda ücretin tamamını iade ediyorum. İnstagram adresi ilk mesajda mevcut. Standart siyah renk olarak basıyorum ama parça parça basıldığı için birleştirme yerlerini kapatmak için macun işlemi uyguluyorum. Katman izlerini en aza indirebilmek için zımpara atıyorum bunlar siyah rengi bozduğu için tekrar siyah renk istense bile astar + boya işlemi yapıyorum.

Geri
Yukarı