Ücretli 3D baskı büstler, oyun eşyaları, isteğe bağlı 3D ürünler basılır

Kargoda kırılma durumunda ücretin tamamını iade ediyorum. İnstagram adresi ilk mesajda mevcut. Standart siyah renk olarak basıyorum ama parça parça basıldığı için birleştirme yerlerini kapatmak için macun işlemi uyguluyorum. Katman izlerini en aza indirebilmek için zımpara atıyorum bunlar siyah rengi bozduğu için tekrar siyah renk istense bile astar + boya işlemi yapıyorum.
Hala bu hizmeti veriyor musunuz?

3D Yazıcı PLA malzeme ile eşyalar üretip satıyoruz. Sipariş usulü çalışıyoruz. İstek baskılarda tasarımın zorluğuna göre hizmet verebilirim, her tasarımı basamayabilirim.
Boyalı ürünler su bazlı akrilik boya ile fırça kullanarak renklendirilmiştir.
Örnek amaçlı görseller ekledim. Detaylı resimler için instagram veya shopier mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.
Discord Beho#8250
Görseldeki büstler yaklaşık 15 cm uzunluğundadır. (Örümcek adam 12 cm civarı) Detaylar linklerde yazıyor.
İsteğe bağlı ürünler için Instagram'dan ulaşabilirsiniz. Ürünler kendi üretimimiz olduğu için boyutta, renkte değişiklikler yapılabilir. Sipariş geldikçe üretilip satış yapılmaktadır.
Ürünlerin hiçbiri işlevsel değildir. Kesici özelliği, ateş etme özelliği bulunmamaktadır.
İstek baskılar, fiyat bilgisi için Instagram üzerinden ulaşabilirsiniz burayı her zaman kontrol edemiyorum.

Bayağı güzel bir iş hocam fiyatı da şu an emeğe ve işçiliğe, malzemeye göre muhteşem. Elinize sağlık iyi kazançlar.

Hocam F1-75'i boyama şansınız var mı? Detaylarıyla. Fiyatı ne olur?

Yeni konular

Geri
Yukarı