3D baskı hizmeti almak

itwasgooday

Hectopat
Skullcandy hesh 3 kulaklığımı kullandığım 1,5 yılın sonunda kronik olan, kulağa gelen kısımla taç kısmını birleştiren bölüm kırıldı. Kulaklığın tek eksi yanı o malzemenin kırılgan bir yapıda olması olabilir. Reddit'de de kulaklığın bu sorunu hakkında konular mevcut. Garantisi devam ediyor ancak aynı sorunla karşılaşan kullanıcılara mobiloom firması destek vermemiş. Ben de bu riski alıp kulaklığın tamirini kendim gerçekleştirmek istiyorum. Elim bu tarz işlere yatkın.
Sorularım;
1- 3D yazıcı baskısı iş yapar mı? Dayanıklılık, görünüm vs.
2- hangi firmadan hizmet alabilirim. Fiyatları ne olur?
3- hangi tip filament seçmeliyim. Birkaç site gezmiştim, seçme imkanı sunuyordu.
Bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim. Bastırmayı düşündüğüm model bu ---> Skullcandy Hesh 3 headphones earshell yoke separated files by lpavaloi
Bu da bahsettiğim parçanın kırık hali (görsel bana ait değil)

msrxbtofys321 (1).jpg

Skullcandy hesh 3 kulaklığımı kullandığım 1,5 yılın sonunda kronik olan, kulağa gelen kısımla taç kısmını birleştiren bölüm kırıldı. Kulaklığın tek eksi yanı o malzemenin kırılgan bir yapıda olması olabilir. Reddit'de de kulaklığın bu sorunu hakkında konular mevcut. Garantisi devam ediyor ancak aynı sorunla karşılaşan kullanıcılara mobiloom firması destek vermemiş. Ben de bu riski alıp kulaklığın tamirini kendim gerçekleştirmek istiyorum. Elim bu tarz işlere yatkın.
Sorularım;
1- 3D yazıcı baskısı iş yapar mı? Dayanıklılık, görünüm vs.
2- hangi firmadan hizmet alabilirim. Fiyatları ne olur?
3- hangi tip filament seçmeliyim. Birkaç site gezmiştim, seçme imkanı sunuyordu.
Bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim. Bastırmayı düşündüğüm model bu ---> Skullcandy Hesh 3 headphones earshell yoke separated files by lpavaloi
Bu da bahsettiğim parçanın kırık hali (görsel bana ait değil)

Eki Görüntüle 917972

1- Evet yapar. Ama görünümü direk baskıdan çıktığı gibi olmaz zımpara boya vs gerekir.
2- Trendyol'da baskı yapan bir firma ile iletişime geçerek anlaş. Onlar halleder. Ücreti ödedikten 1-2 hafta içinde gönderiyorlar.
3- Abs kaliteli ve sert plastiktir. Pla ise esnek yapıdadır. Abs tavsiyemdir.

Bence basit yolu tercih etmelisin. Güçlü bir yapıştırıcı...

Evet bu daha mantıklı ve maliyetsiz. Bally tercih edin.

1- evet yapar. Ama görünümü direk baskıdan çıktığı gibi olmaz zımpara boya vs gerekir.
2- Trendyol'da baskı yapan bir firma ile iletişime geçerek anlaş. Onlar halleder. Ücreti ödedikten 1-2 hafta içinde gönderiyorlar.
3- abs kaliteli ve sert plastiktir. Pla ise esnek yapıdadır. Abs tavsiyemdir.

Yapıştırıcı ile tamir deneyen arkadaşlarınki max 1 hafta içinde tekrar kırılıyormuş ve kulaklık daha kötü hale geliyormuş. Ben garanticiyim açıkçası.

Yapıştırıcı ile tamir deneyen arkadaşlarınki Max 1 hafta içinde tekrar kırılıyormuş ve kulaklık daha kötü hale geliyormuş. Ben garanticiyim açıkçası.

Ballynin ne olduğunu biliyorsunuzdur eğer düzgün kullanırsanız kırılacağını düşünmüyorum ama siz nasıl isterseniz öyle yapın.

1- Evet yapar. Ama görünümü direk baskıdan çıktığı gibi olmaz zımpara boya vs gerekir.
3- Abs kaliteli ve sert plastiktir. Pla ise esnek yapıdadır. Abs tavsiyemdir.

pla da settir. sertlik esneklik abs pla ile alakalı değil kendi içinde değişir.

Yeni konular

Geri
Yukarı