3D baskı yapan yer önerisi

Battincik

Kilopat
Daha fazla  
Bazı parça baskılar almak istiyorum model dosyalarını ben ileteceğim ancak hem hesaplı hem de kaliteli olmasını istiyorum.
Ülke veya şehir fark etmez ama lojistik açıdan Türkiye'de olursa daha iyi olur.

Kurumsal firma olma zorunluluğu yok bireysel olarak üretip, gönderecek sorumluluk sahibi kişiler ile de çalışılabilir.

Sarı sitedeki ilanları inceleyebilirsin

Bazı parça baskılar almak istiyorum model dosyalarını ben ileteceğim ancak hem hesaplı hem de kaliteli olmasını istiyorum.

Kurumsal firma olma zorunluluğu yok bireysel olarak üretip, gönderecek sorumluluk sahibi kişiler ile de çalışılabilir.

Hangi şehirde yaşıyorsun acaba?

Ankara yakınında yaşıyorsanız bende yardımcı olabilirim.

Ankara yakınında yaşıyorsanız bende yardımcı olabilirim.

Tekirdağ tarafından yardımcı olabilirim isterseniz hocam SLA/FDM fark etmez.

Normalde Ankara'da yaşıyorum ancak bir süre şehir dışındayım ve sık sık şehir değiştirmek durumundayım. Konu ile alakalı biraz daha bilgi toplayıp, sonuçları değerlendirdikten sonra detayları konuşabiliriz karşı ödemeli kargo benim için sorun değil.

Normalde Ankara'da yaşıyorum ancak bir süre şehir dışındayım ve sık sık şehir değiştirmek durumundayım. Konu ile alakalı biraz daha bilgi toplayıp, sonuçları değerlendirdikten sonra detayları konuşabiliriz karşı ödemeli kargo benim için sorun değil.

Nasıl baskı istiyorsunuz ona göre.

Model uçak parçaları, bazı bilgisayar donanım için ekstra özel üretim parçalar gibi.
Parçaların genelinde limitler 20cm3 geçmiyor.

Projeleri dilerseniz bana gönderebilirsiniz.

Model uçak parçaları, bazı bilgisayar donanım için ekstra özel üretim parçalar gibi.
Parçaların genelinde limitler 20cm3 geçmiyor.

Hakkımda kısmında iletişim adresim var size uygun fiyat yazarım

Anladım hocam anlaşmalı kargo mevcut isterseniz fatura vs de ayarlayabiliriz. Parçaları iletirseniz bende teklif iletebilirim sizlere.

Yeni konular

Geri
Yukarı