Kapalı 3D Baskı Hizmeti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ürünler elime ulaştı. Arkadaş her konuda yardımcı oldu sağ olsun. Kargoyu gerçekten özenle çift olacak şekilde paketlemiş. Kesinlikle güvenilir.

3D baskı fırçasız motor parçaları:
4F5A5C3B-A162-486A-9B67-C26B4A73C449.jpeg

Ürünler elime ulaştı. Arkadaş her konuda yardımcı oldu sağ olsun. Kargoyu gerçekten özenle çift olacak şekilde paketlemiş. Kesinlikle güvenilir.

3D baskı fırçasız motor parçaları:
Eki Görüntüle 1106191
Şimdiden kolay gelsin hocam.

Önemli güncelleme: Hem elektrik, hem de filament fiyatındaki artışlardan dolayı PLA için gram ücreti 80 kuruş, PETG için 1.5 TL olmuştur. PETG'nin farkı ısıya ve darbeye daha dayanıklı olması, ancak daha zor ve yavaş basılmasıdır.

Edit: @DjeromB. hocamızın siparişinden fotoğraf istedim fakat cevap yazma izni bulunmuyormuş. Fotoğrafları bana attı ve ben de burada güven olması açısından paylaşıyorum.

photo_2021-07-19_09-01-35.jpg

photo_2021-07-19_09-01-39.jpg
photo_2021-07-19_09-01-47.jpg

Hala günceldir.

Önemli güncelleme: Hem elektrik, hem de filament fiyatındaki artışlardan dolayı PLA için gram ücreti 80 kuruş, PETG için 1.5 TL olmuştur. PETG'nin farkı ısıya ve darbeye daha dayanıklı olması, ancak daha zor ve yavaş basılmasıdır.

Son düzenleyen: Moderatör:
@NothingGood selam hocam, böyle bir heykel basabilir misiniz?
1626862080549.png

Biraz fazla detaylı gelir sanırım ama yapma imkanınız var mı? Ücret hakkında bilgi de verirseniz sevinirim.

Hocam eğer elinizde STL dosyası varsa Telegram ya da buradan paylaşabilir misiniz? Dosya olmadan fiyat çıkarmam mümkün olmuyor.
Hocam dosyası yok maalesef. Çizimlerini yapıyor musunuz yoksa bizim mi çizimleri yaptırmamız lazım.

Hocam dosyası yok maalesef. Çizimlerini yapıyor musunuz yoksa bizim mi çizimleri yaptırmamız lazım.
Hocam isterseniz detayları Telegram'dan konuşalım. Elimde tasarım dosyası var.
Telegram:Serhat

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı