Ücretli 3D Baskı Hizmeti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Rengin örneğini paylaşma şansınız var mı? Gümüş renk sadece hafif parlıyor. Zımparalarsam o parlaklık gider.
Bu renk hocam.

ArabaTeknikBilgi-Volksvagen-Golf-IV-1.jpg

Anladım. Bu renklere boyayabilirim. Akşam 6-7 gibi fiyatı hesaplayıp size dönüş yapacağım. Bu arada 14-15 cm boyunda olacak şekilde ayarlı. İsterseniz küçültüp büyütebilirim.

14-15 cm ideal hocam 6-7 gibi fiyatı yazarsınız buraya 6 da işten cıkıyorum eve gidene kadar 7-8 olabiliyor görür görmez yazarım size.

Merhabalar Sauron yada Yüzüklerin Efendisi'ndeki herhangi bir karakter için satış fiyatınız nedir? Ya da Harry Potter karakter olarak adet fiyatı nedir?

Merhabalar Sauron yada Yüzüklerin Efendisi'ndeki herhangi bir karakter için satış fiyatınız nedir? Ya da Harry Potter karakter olarak adet fiyatı nedir?
Geç cevap yazdığım için kusura bakmayın lütfen.
Bu model için ücretim kargo dahil şekilde 100 TL tutuyor.

Uzun aradan sonra tekrardan baskı hizmeti vermeye başladım. Gram fiyatım maliyetlerden dolayı 2 TL'dir. Elimde sadece gümüş renk var.

Yaptığım bazı çalışmaları aşağıdaki linkten görebilirsiniz.

Edit: 40 TL farkla boya ve zımpara yapıyorum. Boyamayı genel şekilde değil ince detaylara kadar olacak şekilde yapıyorum.
Acaba kullanıcıların Minecraft skinlerini basma gibi bir proje yapsanız nasıl olurdu? Figür şeklinde kolları bacakları ve kafası hareket edebilir halde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı