3D teknolojisi ne durumda?

Wilson Fisk

Kilopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Bir dönemler AVM'lerde 3D TV'ler sergilenmeye başlamıştı. O zamanlar böyle TV'leri görünce heyecanlanır olduk. Ama son zamanlarda göremiyorum. AVM'lerde daha çok yüksek boyutta, yüksek çözünürlüklü TV'ler olmaya başladı. Ne oldu bu 3D teknolojisine tutmadı mı? Tuttu da ülke olarak biz mi göremiyoruz?

Bir dönemler AVM'lerde 3D TV'ler sergilenmeye başlamıştı. O zamanlar böyle TV'leri görünce heyecanlanır olduk. Ama son zamanlarda göremiyorum. AVM'lerde daha çok yüksek boyutta, yüksek çözünürlüklü TV'ler olmaya başladı. Ne oldu bu 3D teknolojisine tutmadı mı? Tuttu da ülke olarak biz mi göremiyoruz?

Tutmadılar. Kimse kullanmıyor artık.

Hala duruyor bende. 2011 senesinden kalma. Gözlüğünü hiç kullanmamıştım ama almadan önce bana göstermişlerdi nasıl olduğunu. Cihaz Samsung bir de bilginiz olsun.

Tutmadı, 3D TV Satılmıyor artık. Zaten ihtiyaçtan çok lüks bir özellikti, ayrıca zamanının (2009-2014) biraz ötesindeydi.
Piyasadaki 3D içerik sayısının az olması, hem 3D Televizyona hem 3D gözlüklere hem de 3D filmlere ayrı ayrı fazladan para ödemek insanların aklına yatmadı pek. Aman aman bir şey olmadığı ve çok zahmet gerektirdiği için, silindi piyasadan.

Yeni konular

Geri
Yukarı