3D yazıcı ile para kazanılabilir mi?

XenoCreature

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: GIGABYTE A520M K V2 DDR4 5100MHZ

İşlemci: AMD RYZEN 5 5500

Ekran Kartı: ASROCK RX 5700 XT CHALLENGER D 8GB OC EDITION

RAM: XPG SPECTRIX RGB 2X8GB 3200 MHZ DDR4 CL16

SSD: HI LEVEL ELITE 512GB - XPG S40G 512GB M2

Kasa: BITFENIX ENSO

PSU: BITFENIX BPA600W 80+

Monitor: ACER NITRO 180HZ VA PANEL

Klavye: BLOODY B328

Mouse: STEELSERIES RIVAL 3

Kulaklık: STEELSERIES ARCTIS NOVA 3

Webcam: MONSTER PUSAT 1080P

Mikrofon: VOCE U-800
Evimin olduğu yerde çok fazla ev eşya tamiri yapan yer ve sanayi var. Sizce pahalı bir makineyle evden iş yapabilir miyim? Mekanikten ve aletlerden anlıyorum, elektrikçiyim.

Evimin olduğu yerde çok fazla ev eşya tamiri yapan yer ve sanayi var. Sizce pahalı bir makineyle evden iş yapabilir miyim? Mekanikten ve aletlerden anlıyorum, elektrikçiyim.
Makinenin pahaliligi ile pek alakasi yok dogru pazari bulursaniz dogru parcalar icin uygun fiyatli makineylede kazanirsiniz. Tabii makine kalitesizse o baska.

İnternette kulaklık standı bile basıp satanlar var ben aldım kullanıyorum.
@Daylight Art Hocamın da fikri olabilir.

Figür tarzı ürünler yada mekanik parçalar yapabilirsin.Figürlerde boyama yeteneğine kalmış bir durum.Genelde daha çok mekanik parçaları soran kişiler olabiliyor.Facebookta yazıcı gruplarına girersen fikir edinebilirsin.

Son düzenleme:
Figür tarzı ürünler yada mekanik parçalar yapabilirsin.Figürlerde boyama yeteneğine kalmış bir durum.Genelde daha çok mekanik parçaları soran kişiler olabiliyor.Facebookta yazıcı gruplarına girersen fikir edinebilirsin.
Hocam evimin yakınında dediğim gibi sanayi ve motor, ev parçaları tamir eden yerler var. Bende anlıyorum bu tür işlerden iyi bir yazıcıyla sizce evden güzel paralar kazanabilir miyim?

RC uçak yapımını araştırmıştım bir ara bu işte 3D yazıcı ile yapılabiliyor fakat nerede nasıl satarım emin olamadığım için vazgeçmiştim.

Hocam evimin yakınında dediğim gibi sanayi ve motor, ev parçaları tamir eden yerler var. Bende anlıyorum bu tür işlerden iyi bir yazıcıyla sizce evden güzel paralar kazanabilir miyim?
Bu tip uğraşlardan düzenli bir gelir olmuyor maalesef ana gelir kaynağı olarak düşünmemek lazım.Normal mesleğinizin yanında ek bir destekleyici gelir kaynağı olur.

Bu tip uğraşlardan düzenli bir gelir olmuyor maalesef ana gelir kaynağı olarak düşünmemek lazım.Normal mesleğinizin yanında ek bir destekleyici gelir kaynağı olur.
Hocam şimdi diyelim dükkandan biri mesela bir parça istedi ben bunu kendim yapabilir miyim? Ne kadar uzun sürer? Bahsettiğim makine 70.000tl.

Geri
Yukarı