3G'si en iyi olan operatör hangisi?

Aslında çok garip bi ikilem var bu konuda. En azından benim açımdan. Bayburt'un Kitre köyüne gidiyorum yazları. Koca köyde çeken tek operatör Avea. Eğer dağ tepelerine felan çıkılırsa diğer operatörler biraz biraz çekmeye başlıyor. Bunun dışında İstanbul-Trabzon , İstanbul-Bayburt , Bayburt-Trabzon(ve çevre il yolları) bu yolların hepsinde Turkcell bazen kesintiye uğrasa da Avea full çekiyor. Fakat işin İstanbul tarafına gelince Turkcell heryerde çekerken Avea çoğu kalın duvarlı binanın içinde, özellikle hastanelerde 0 çekiyor.

Hernekadar avea kullansamda kesinlikle Turkcell i öneririm

Tartışmasız Turkcell'in daha iyi. Avea'daki arkadaşlarım Ankara'da şehrin göbeğinde 3G'yi hiç göremediler. Hatta okulda bir kat aşağı inince telefonları çekmiyor bırak 3G'yi. Dün Antalya'dan Ankara'ya kadar telefondan internet çektim bilgisayara 3G ile. Turkcell hiçbir yerde fire vermedi. Her yerde çekti internet. Diğer operatörlerle böyle bir şey yapmak şu an için mümkün değil.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı