3'lü prize süt döküldükten sonra elektrik vermiyor

Binanın çıkış bölümünde sigortaların bulunduğu bir yer olacak oradan atmıştır muhtemelen. Bina görevlin varsa ona danış.

Bende aynı durumda kaldım binanın çıkış kapısının sağında yada solunda genelde sigortalar olur oradan açtım düzelttim. Sende dene ama sakın kendi başına önlem almadan yapma en azından kumaş eldiven tak.
Bina sahibi başka şehirdeymiş, kendim gidip halledebilir miyim? Elektrikten pek anlamam.

Sadece bende yok herkeste var şu an.

Genelde bu tarz olur zemin katta olur genelde arkadaşın dediği gibi
Buradan kendi dairenizi bulup oradaki sigortayı kaldır buyuk ihtimal oradaki sigorta atmıştır.

Bina sahibi başka şehirdeymiş, kendim gidip halledebilir miyim? Elektrikten pek anlamam.
Halledebilirsiniz ama yinede dikkatli olun
Sadece oradan dairenizi bulup sigortanın atıp atmadığını kontrol edin atmışda kaldırın

Bir de süt dökülen prizi fişten cıkardığınızdan emin olun.

Dosya Ekleri

• images.jpeg
    images.jpeg
    10 KB · Görüntüleme: 16
Genelde bu tarz olur zemin katta olur genelde arkadaşın dediği gibi
Buradan kendi dairenizi bulup oradaki sigortayı kaldır buyuk ihtimal oradaki sigorta atmıştır.

Halledebilirsiniz ama yinede dikkatli olun
Sadece oradan dairenizi bulup sigortanın atıp atmadığını kontrol edin atmışda kaldırın

Bir de süt dökülen prizi fişten cıkardığınızdan emin olun.
Hocam üçlü prizleri çıkarttım şuan monitörun fişini falan çektim prizlerden kurutma makineside çalışmıyor peçeteyle sildim bozulmuş mudur?

Arkadaşın ve benim dediğim gibi apartmanın elektrik panosuna baktınızmı acaba.
Hocam baktım da çok karışık milletin elektriği kesmiyim.

Arkadaşın ve benim dediğim gibi apartmanın elektrik panosuna baktınızmı aca

Arkadaşın ve benim dediğim gibi apartmanın elektrik panosuna baktınızmı acaba.
Hocam geldi elektrik üçlü prizi prize taktım cızırtı sesi geldi gitti ne yapayım?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı