3UTools programı güvenilir mi?

Onur Saydam

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1525095460
Merhaba arkadaşlar.

İPhone 11 Pro'ya sahibim ve çektiğim uzun videoları ne yaparsam yapayım, ne denersem deneyeyim Windows işletim sistemine aktaramadım. Her şey aktarılıyor ama o videolar aktarılmıyor. Telefoncuya sordum 3UTools programını önerdi.
Saatlerce uğraşmama değmezmiş, yükledim ve kullandım gayet güzel bir şekilde dosya aktarımını yaptı. Hatta içerisinde herkesin işine yarayabilecek ek özellikler dahi var.

Şu an ise kafama takılan şu:
Bu program sizce güvenilir mi? Telefonumdaki herhangi bir veriyi kendi sistemlerine çekme şansları var mı? Bu tarz 3. parti yazılımlar kullanmak tehlikeli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar.

İPhone 11 Pro'ya sahibim ve çektiğim uzun videoları ne yaparsam yapayım, ne denersem deneyeyim Windows işletim sistemine aktaramadım. Her şey aktarılıyor ama o videolar aktarılmıyor. Telefoncuya sordum 3UTools programını önerdi.
Saatlerce uğraşmama değmezmiş, yükledim ve kullandım gayet güzel bir şekilde dosya aktarımını yaptı. Hatta içerisinde herkesin işine yarayabilecek ek özellikler dahi var.

Şu an ise kafama takılan şu:
Bu program sizce güvenilir mi? Telefonumdaki herhangi bir veriyi kendi sistemlerine çekme şansları var mı? Bu tarz 3. parti yazılımlar kullanmak tehlikeli mi?
Evet güvenlidir. 3UTools'u 4 yıldır kullanıyorum her format/reset vb. iOS işlemlerini o yazılım ile yaparım.

Cevabınız için teşekkür ederim. Birkaç kişinin daha tecrübesini okursam içim rahata kavuşur ancak. Başka yorum yapacak arkadaşlar da olursa sevinirim. Aynı düşüncede olan arkadaşlar var mı?
Yazılımı yapan şirket güvenilir mi?

Ben bu 3UTools’u değişim takas ettiğim cihazın herhangi bir parçası değişmiş mi diye bakmak için indirdim. Program çok kapsamlı bilgiler içeriyor. Batarya markası, tam durumu, herhangi bir parçanın seri numarasının orjinal seri numarası ile karşılaştırması (karşılaşmıyorsa değişmiş demektir) yani kısacası telefonun analizini hızlı bir şekilde çıkarıyor. Fakat içime sinmeyen şey telefonun her bilgisine ulaşabilen bir programın ücretsiz olması. IMEI gibi bilgiler ekranda laps diye çıkıyor. 😀 Programın internet aracılığıyla sunucularına bu bilgileri yüklemesi 2 saniyeyi almaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı