Elektronik 3x8-PIN ARGB Uzatma Kablosu 399 TL

4070 Ti Modeline nasıl montajlanıyor bu kablo biliyor musunuz? Kartın kutusundan PCI-e 4.0 dönüştürücü kablo çıktı sadece PSU'da 4.0 destekliyor

4000 serisine montajı olmaz. Onlar için böyle ürünler çıkardı Lian Li
61hOHctd8VL._AC_UF1000,1000_QL80_.jpg

Link var mı? Bir de bende 4070 Ti var içinde PCI-e 4.0 dönüştürücü cıktı bunu alsam takabilir miyim direkt?
PSU dan gelen 3x8 PIN kabloyu takıyorsunuz resmini de attım. 16 PIN ucu da ekran kartına takıyorsunuz.
Lian Li 16 PIN RGB diye aratın bulabilirsiniz.

PSU dan gelen 3x8 PIN kabloyu takıyorsunuz resmini de attım. 16 PIN ucu da ekran kartına takıyorsunuz.
Lian Li 16 PIN RGB diye aratın bulabilirsiniz.
Hocam bu mudur doğru ürün ? Lian Li Strimer Plus V2 - 12VHPWR

Bir de anakarta takılan lian li strimer kablosu bu mu? Lian Li Strimer Plus ARGB Uzatma Kablosu - incehesap.com

Yani ekran kartı için ilk link, anakart için ikinci linkteki ürünü kullanıyoruz değil mi? Bi yanlışlık olmaması adına soruyorum hocam kusura bakma. Girişleri farklı çünkü

Hocam bu mudur doğru ürün ? Lian Li Strimer Plus V2 - 12VHPWR

Bir de anakarta takılan lian li strimer kablosu bu mu? Lian Li Strimer Plus ARGB Uzatma Kablosu - incehesap.com

Yani ekran kartı için ilk link, anakart için ikinci linkteki ürünü kullanıyoruz değil mi? Bi yanlışlık olmaması adına soruyorum hocam kusura bakma. Girişleri farklı çünkü
4000 serisi ekran kartı için ilk attığınız kablo kullanılır evet. 2. attığınız da dediğiniz gibi anakart için. Bir yanlış yok, alın.

Bende almaya niyetlendim ama gerçekten pahalıymış muadili olan f/p uzatma kablosu var mı bildiğiniz başka ?
ben de almaya bayağı niyetliyim. ve evet fiyatı da pahalı. ama şimdi muadilini alacağımıza birkaç ay daha bekleyip birikim yapıp iyisini almak daha mantıklı gibi geliyor bana. sonuçta bu kabloların iletimlerinin de kaliteli olması lazım. ekran kartı, anakart vs'ye hem zarar vermemesi için hem de verimli çalışmaları için. ama tabii benim görüşüm bu. muadilini alıp da sıkıntı yaşayan yoksa muadili de ucuzdan alınabilir

Yeni konular

Geri
Yukarı