4.000 - 5.000 TL Masaüstü Sistem

ForeverSport

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar. Ortalama 5.000 TL bütçem var. Elimde Samsung 860 EVO SSD olduğu için topladığım bu PC'ye SSD eklemedim. Sistem sizce nasıl?

Dosya Ekleri

• sinerji.jpg
    sinerji.jpg
    72,2 KB · Görüntüleme: 30
R5 3600 o ekran kartı için fazla değil mi? Karar sizin ama bence fiyatı 1000 tlye düşen i5 9400f ile değiştirmeniz olurdu. Onun dışında güzel sistem. Tercih sizin. Hayırlı olsun

RAM'i 3000MHz üstü yapmanızı tavsiye ederim. Onun dışında gayet güze bir sistem.
R5 3600 o ekran kartı için fazla değil mi? Karar sizin ama bence fiyatı 1000 tlye düşen i5 9400f ile değiştirmeniz olurdu. Onun dışında güzel sistem. Tercih sizin. Hayırlı olsun
Niye fazla olsun İntel alsın ondan sonra ileride yeni ekran kartı aldığında neden darboğaz oluyor mu desin.

Teşekkürler arkadaşlar. Fiyat aralığında bir kaç güncelleme ile birlikte artma oldu ama zorlayacağız. :) Şu an sanırım daha iyi?

Dosya Ekleri

• sinerji3.jpg
    sinerji3.jpg
    65,1 KB · Görüntüleme: 42
Teşekkürler arkadaşlar. Fiyat aralığında bir kaç güncelleme ile birlikte artma oldu ama zorlayacağız. :) Şu an sanırım daha iyi?
Çok doğru olmamış imzamdaki sistemi tavsiye ederim 5500₺ topladım ama bende ssd vardı öyle düşün. MSİ ve Asus çok fazla ısınıyor Gigabyte ve Sapphire önerebilirim.

Sistemi ne zaman topladınız? Memnun musunuz şu anda? 2600 işlemci kullanmışsınız, dar boğaz ihtimali? Aynı SSD şu anda bende var :)

8 Ocakta topladım, sistemden memnunum rx5700 için 2600 ideal bir işlemci ancak rx 5700 xt için 3600 almak daha mantıklı. Witcher 3 4k'da ortalama 55 fps aldım ultra ayarlarda gerisini sen düşün artık.
Buda toplama videosu :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı