4.000 TL monitör önerisi

efe014

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, 144 Hz 1ms monitör arıyorum. Bütçem 4bin TL, önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bütçe artar ise Dell G2422HS.

Bütçe artar ise Dell G2422HS.

Hocam aklıma şu takıldı TN ve IPS paneller arasındaki fark nedir ikisi de 1ms. Birkaç konuya baktım ama çözemedim. Eskide mi kaldı bu TN'nin daha düsük gecikme verme olayı

@Saint Lucia hocam daha iyi yanıt verebilir ama bence IPS panel daha iyi ama TN panel olup harika olan monitörler de vardı sanırım.
Hocam aklıma şu takıldı TN ve IPS paneller arasındaki fark nedir ikisi de 1ms. Birkaç konuya baktım ama çözemedim. Eskide mi kaldı bu TN'nin daha düşük gecikme verme olayı.

Hocam aklıma şu takıldı TN ve IPS paneller arasındaki fark nedir ikisi de 1ms. Birkaç konuya baktım ama çözemedim. Eskide mi kaldı bu TN'nin daha düsük gecikme verme olayı

Şimdi ben sıf tepkime süresi 0.5 yazılmış diye gidip monitör almam. Bu pazarlama taktiklerine artık inanmayın. Bunu belki 10 milyon defa yazmışımdır.

Yıl olmuş 2023 TN panel monitör alınmaz hatta önerisi bile yapılmaz. Çok spesifik bir ürün olmalı önermek için BenQ gibi. Bu TN panel ile dalına hükmetmesi lazım. Diğerleri kullanıcıyı üzer. Bunu kafamıza koyalım ürün araştırırken.

Sonra konuya gelirsek. Eskiden ucuz olup şimdi zamlanan Dell en çok önerdiğimdir. Bütçe çıkarsa sizi üzmez.
Çıkmıyorsa alternatiler belli.
Acer Nitro XV242YPbmiiprx Monitör biri bu.
ViewSonic XG2405-2 Monitör biri bu.
Diğeri Lenovo zaten eklendi konuya.

Şimdi ben sıf tepkime süresi 0.5 yazılmış diye gidip monitör almam. Bu pazarlama taktiklerine artık inanmayın. Bunu belki 10 milyon defa yazmışımdır.

Yıl olmuş 2023 TN panel monitör alınmaz hatta önerisi bile yapılmaz. Çok spesifik bir ürün olmalı önermek için BenQ gibi. Bu TN panel ile dalına hükmetmesi lazım. Diğerleri kullanıcıyı üzer. Bunu kafamıza koyalım ürün araştırırken.

Sonra konuya gelirsek. Eskiden ucuz olup şimdi zamlanan Dell en çok önerdiğimdir. Bütçe çıkarsa sizi üzmez.
https://www.hepsiburada.com/asus-tu...-freesync-full-hd-ips-monitor-pm-HB00000RC8YB şu mönitor nasıldır hocam ?

Hocam peki lenovo ile acer arasında bir seçim yapacak olsanız hangisini önerirsiniz ? bir de hp x24ih monitör var puanları gerçekten çok iyi gözüküyor sizce nasıldır ?

Geri
Yukarı