4.000 TL monitör önerisi

Kötüleyen kullanıcı sayısı çok fazla.

Monitör alacağım zaman düşünmüştüm ama 180 Hz Gigabyte varken bence tercih edilmemeli hocam sizce?
144 ile 180 arasında ciddi bir fark yok. G24F-2 daha iyi bir ürün tabii ki, fakat arada bin liralık pek bir fark yok bana göre. Hem G24F-2'nin yeni üretimlerine ölü ve stuck piksel çıkma ihtimali biraz yüksek, bende de var mesela...

Kötüleyen kullanıcı sayısı çok fazla.

Monitör alacağım zaman düşünmüştüm ama 180 Hz Gigabyte varken bence tercih edilmemeli hocam sizce?

Hocam tabii ki de kullanıcı geri dönüşlerine alırken dikkat etmek lazım. Ben markadan ziyade monitörün desteklediği özelliklere bakıyorum. Monster model monitörde iki firmanın Sync teknolojisi olduğu için fiyatı uygun geldide önerdim

144 ile 180 arasında ciddi bir fark yok. G24F-2 daha iyi bir ürün tabii ki, fakat arada bin liralık pek bir fark yok bana göre. Hem G24F-2'nin yeni üretimlerine ölü ve stuck piksel çıkma ihtimali biraz yüksek, bende de var mesela...

Haklısınız hocam birkaç gün önce arkadaşıma aldırdım ölü pixel sıkıntısı olduğunu biliyordum gelir gelmez test yapmasını istedim bir sıkıntı çıkmadı şans işi biraz da.

Haklısınız hocam birkaç gün önce arkadaşıma aldırdım ölü pixel sıkıntısı olduğunu biliyordum gelir gelmez test yapmasını istedim bir sıkıntı çıkmadı şans işi biraz da.
Bende de direkt çıkmadı, 1.5 ay falan sonra peydah etti. Kutusunu falan attığım için uğraşmaya yeltenmedim açıkçası, ölü değil stuck olduğu için biraz daha az belli oluyor.

Geri
Yukarı