4.000 TL monitör önerisi

Hocam peki Lenovo ile Acer arasında bir seçim yapacak olsanız hangisini önerirsiniz? Bir de HP X24ih monitör var puanları gerçekten çok iyi gözüküyor sizce nasıldır?

Acer tercihim olurdu. Bazı modeldeki panelleri gayet sağlam. HP ise nötr bakıyorum. Hiç tercihim olmadı. Beğenenler elbette var. Tercih meselesi. Ben şıkların arasına koymuyorum.

Şimdi ben sıf tepkime süresi 0.5 yazılmış diye gidip monitör almam. Bu pazarlama taktiklerine artık inanmayın. Bunu belki 10 milyon defa yazmışımdır.

Yıl olmuş 2023 TN panel monitör alınmaz hatta önerisi bile yapılmaz. Çok spesifik bir ürün olmalı önermek için BenQ gibi. Bu TN panel ile dalına hükmetmesi lazım. Diğerleri kullanıcıyı üzer. Bunu kafamıza koyalım ürün araştırırken.

Sonra konuya gelirsek. Eskiden ucuz olup şimdi zamlanan Dell en çok önerdiğimdir. Bütçe çıkarsa sizi üzmez.
Çıkmıyorsa alternatiler belli.
Acer Nitro XV242YPbmiiprx Monitör biri bu.
ViewSonic XG2405-2 Monitör biri bu.
Diğeri Lenovo zaten eklendi konuya.
Hocam sizin dell olarak önerdiğiniz mönitör bu değil mi ? Dell 23.8" G2422HS IPS 165Hz 1Ms Full HD Adaptive Sync (DP+HDMI) Yükseklik Ayarlı Gaming Monitör - Gaming.Gen.TR
Sipariş vericem birazdan cevabınıza göre.

Arasındaki farklar nelerdir? Vallahi tam siparişi veriyordum yazdınız hocam :D

Daha iyi renk kalitesi, panelin tepkime süresi, ergonomik tasarım yeter ve artar özellikler. Bu fiyat bütçesinde zam görmeden alınması gerekir. 240Hz modelini yakın zamanda forumda bir arkadaş aldı. Epey memnun. Dell çıktığı dönemler stoklarda yoktu.

Daha iyi renk kalitesi, panelin tepkime süresi, ergonomik tasarım yeter ve artar özellikler. Bu fiyat bütçesinde zam görmeden alınması gerekir. 240Hz modelini yakın zamanda forumda bir arkadaş aldı. Epey memnun. Dell çıktığı dönemler stoklarda yoktu.

Tamamdır AOC'u sipariş ediyorum o zaman teşekkürler yardımlarınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı