4.000 TL'ye bilgisayar toplanır mı?

Shenpai

Picopat
Merhaba masaüstü PC toplamak istiyorum. Klavye monitör mouse mouse pad ve kulaklığım var geriye neler almam lazım? Ne kadara mal olur mikrofonda var ne kadar tutar? 4000 civarı birikmiş var şu an ona göre biraz daha da biriktirebilirim ne kadar olur sizce? Eğer daha karlı olacaksa 2. el de toplayabilirim.

4000tlye toplaman zor alsan bile düşük fps alırsın. 2. el almanı tavsiye etmiyorum ama tanıdığın biriyse biraz daha biriktirip alabilirsin

İyi FPS almak istiyorsan 2. elden APU işlemci al APU sistem kur veya yine 2. elden ekran kartı al 2. el işlemci i3 5. 6. nesil falan Valorant'ı oynarsın yine 100 FPS de düşük ayarda, tabii amacın oyun oynamaksa.

İyi FPS almak istiyorsan 2. elden APU işlemci al APU sistem kur veya yine 2. elden ekran kartı al 2. el işlemci i3 5. 6. nesil falan Valorant'ı oynarsın yine 100 FPS de düşük ayarda, tabii amacın oyun oynamaksa.

Hocam APU işlemci alıyorsa bir daha niye ekran kartı alsın eğer ekran kartı alacaksa APU almasın daha ucuza gelir.

Hocam APU işlemci alıyorsa bir daha niye ekran kartı alsın eğer ekran kartı alacaksa APU almasın daha ucuza gelir.

Hayır ben 2. seçenek için ekran kartı alabilirsin dedim. Yani ya APU sistem topla ya da APU istemem dersen ekran kartlı sistem topla 2. elden demeye çalıştım arkadaşa.
Başlık kendi kendine değişmiş ben ne kadar tutar diye sormuştum 4000 zorunlu değil daha da çok olabiilir ne kadar ortalama tutar.

Hocam kaç paraya kadar çıkabilirsiniz?

Geri
Yukarı