7000 TL'ye bilgisayar toplanır mı?

Psycopat61

Picopat
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Malum ekonomiden dolayı çoğu kişinin durumu yok. Ben de bir sistem toplamaya karar verdim. Aklımdakiler;
R5 5500.
RX580.
Gigabyte B450M anakart.
Sizce bu fiyata bunlar alınır mı? Ve Valorant 100 FPS orta GTA 60 FPS orta Forza da 60 FPS verse benim için yeterli olur sizce bu sistem alınır mı? İleride RX6600 alabilirim onun için işlemci yeterli midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Malum ekonomiden dolayı çoğu kişinin durumu yok. Ben de bir sistem toplamaya karar verdim. Aklımdakiler;
R5 5500.
RX580.
Gigabyte B450M anakart.
Sizce bu fiyata bunlar alınır mı? Ve Valorant 100 FPS orta GTA 60 FPS orta Forza da 60 FPS verse benim için yeterli olur sizce bu sistem alınır mı? İleride RX6600 alabilirim onun için işlemci yeterli midir?

Yeterli ve oyunları da istediğiniz gibi oynarsınız

Msı İn Rx570 buldum 8gb 2. El PTT avm de satılıyor bu alınırmı peki
Hayatımda ''Orex'' diye bir marka duymadım, abuk subuk ürünleri almayın bence. Bozulsa elinizde kalır. Çakma olma ihtimali de var tabii.

Hocam ekran kartı almak yerine r5 4600g alsam daha sonra ekran kartı ilavesi yapsam çok mu fark olur

Fps açısından

Son düzenleme:
Hocam ben sıfır taraftarıyım ve max alacağım ekran kartı rx6600 olur yine 4600g darboğaz yaparmı eğer daha üste çekerse işlemciyide değişirim zaten
4600G alsanız ileride iyi bir ekran kartı almak isteseniz darboğaz yaratabilir size. Size tavsiyem bu bütçede sıfır almak yerine ikinci ele yönelin. PSU ve SSD hariç diğer bileşenleri ikinci elden alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı