4.000 TL'ye Laptop mu iPad mi?

Evet çok ince olduğu için ısınıyor ancak düşük ayarlarda 80 FPS civarı oynuyor kardeşim.

Haklısınız ancak bütçe içinde uzun ömür açısından en uygun bunu bulabildim.

Hocam bu cihazların şarj süresi nedese çağın gerisinde. Lenovo özellikle mi çalışmış bilmiyorum ama en tasarruflu kullanımda bile 2-3 saat.
Cihazın 450 MX ekran kartlı versiyonunu kendim kullandım. İade edene kadar bataryası inanılmaz uzun gidiyordu. Sizin attığınız üründe 42 Wh batarya varken, bu cihazda 55 Wh batarya var. Arada ezici üstünlük var. Asıl çağın gerisinde olan sizin attığınız. Rahat 6-7 saati çıkartıyordu bilgisayar. Ki dediğiniz bilgisayarda batarya 30Wh. Bu cihazla alakası yok.

İdeaPad 330 kullandım onda belirttiğim gibiydi. Sizin attığınız linkteki özelliklere baktığımda orada da 3 saat altı olarak belirtilmiş. Bu seride bataryadan tasasrruf ediyorlar sanırım.
Laptop olarak bu fiyata daha iyisi bulunur mu bilmiyorum açıkçası. Ben pek umursamaz alırdım açıkçası.

Cihazın 450 MX ekran kartlı versiyonunu kendim kullandım. İade edene kadar bataryası inanılmaz uzun gidiyordu. Sizin attığınız üründe 42 Wh batarya varken, bu cihazda 55 Wh batarya var. Arada ezici üstünlük var. Asıl çağın gerisinde olan sizin attığınız. Rahat 6-7 saati çıkartıyordu bilgisayar.
Hangi cihazdan bahsediyorsunuz anlamadım?

Huawei minimum 4-5 saat kullanım ömrü sunacaktır.

Huawei D15 cihazının 42Wh batarya değeri var. İdeapad 5 modelinin ise 55 Wh. Birinin ekranı daha büyük bide. Arada en az 2-3 saat fark olacaktır.
Muhtemelen Trendyol'daki satıcı değeri hatalı girmiş. Lenovo'nun sitesinden baktığımda aynı donanıma sahip cihazı bulamadım ama R7'li versiyon için 13.5 Saat @ 56.5WHr şeklinde bir not düşülmüş. 56Whr sanıyorum gerçek kullanımda 7-8 saat verecektir diye düşünüyorum.

Demek ki Lenovo batarya kısmını en azından bu modelde iyileştirmiş.

Şu cihaz için 6 saat bilgisine kanarak alıp bizzat 2 saatten fazla kullanamamıştım.

Geri
Yukarı