4.000 TL'ye Monitör Dahil Sistem Toplama

Şuan 60 he

• 4.000 TL ye kasa toplayıp ilerde monitor almak mı?

Oy: 7 58,3%
  • 3.000 TL ye kasa toplayıp beraberinde 1000-1200 TL lik bir 144 hz monitor almak mı?

Oy: 5 41,7%

• Oy verenlerin toplamı
    12

Nazif Varlık

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar iyi forumlar herkese.

4.000 TL bir sistem toplayacağım. Monitor dahil olucak monitoru 144 hz 1ms bir monitor düşünüyorum.
Bütçeyi 100 200 TL aşması problem değil yeter ki beni uzun süre götürecek ve her oyunu oynatabilecek bir sistem olsun genelde FPS oyunları için kullanacağım şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elinizde bir monitör varsa onunla bir süre idare edip daha sonra 4000 liraya bir kasa toplayıp ilerde de yanına 144hz bir monitör koyarsanız tadından yenmez.;)

Sanırım elinizde monitör var. Eğer elinizde monitör yoksa bilgisayarı alıp bi müddet sonra monitör almak saçma olur
Şuanda 60 hertz 1366x768 bir monitor var idareten onu kullanacağım 3 4 ay sonra güzel bir monitor almayı düşünüyorum. 1.000 TL gibi bir fiyata.
Ve eski olanıda yanında ek olarak kullanıcam boş işlerde yani :)

Elinizde bir monitör varsa onunla bir süre idare edip daha sonra 4000 liraya bir kasa toplayıp ilerde de yanına 144hz bir monitör koyarsanız tadından yenmez.;)
Tamda düşündüğüm bu şuan bir monitor var elimde eskide olsa onunla idare edicem 3 4 ay sonra 1.000 TL ye 144 hz 1ms bir monitor alırsam dediğiniz gibi tadından yenmez benimde tam düşündüğüm şey bu aslında :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı