4.000TL APU sistem önerisi

fuji077

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, aşağıda yazdığım sisteme sahibim Knight Online, GTA 5, CS:GO, ETS 2 oynuyorum yeni bir bilgisayar alma düşüncem var. GG3 gibi APU sistem bütçem maksimum 4.000TL. Sizce kendi bilgisayarımı sattığım taktirde.
Sizce GG3 alınır mı ya da şu an kullandığım sistem daha mı iyi hiç anlamadığım için sizlere sormak istedim.
GG3 sistemde GTA 5 CS:GO gibi oyunları rahatlıkla oynayabilir miyim?
Sistemim.
Ekran kartı: NVIDIA GT 730 4 GB.
RAM: 2X4.
Anakart: H97 PC Mate.
HDD: 1 TB.
SSD: Trascend 220 GB.
İşlemci: Intel Core i5 4460.
Everest kasa.
PSU: Everest EPS-550sm 600W.

Güzel Tercih,
Bu vatandaşın konfigurasyonunu bende kullanıyorum, güzel bir optimizasyonla video'da gördüklerinden fazlasını alabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Size önerim APU değil de R5 3600 veya i5 10400F'li bir sistem alıp bir süre GT 730 kullanmanız daha sonra ekran kartı değiştirmeniz önerimdir.
GT 730 önermenize şaşırdım. APU ile mukayese bile edilemez derece kötü performansı..

Güzel tercih,
Bu vatandaşın konfigurasyonunu bende kullanıyorum, güzel bir optimizasyonla Video'da gördüklerinden fazlasını alabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GT 730 önermenize şaşırdım. APU ile mukayese bile edilemez derece kötü performansı.

4300GE'nin APU'su, GT 730'lu bir sistemden daha guclu olacaktır. 4300GEli bir sistem toplayıp, sonradan GPU eklemek daha mantıklı.

Eğer ileride upgrade planı var ise APU işlemcilerin ekran kartı takılınca ile performansı düşük oluyor ama R5 3600 de çok az darboğaz söz konusu o yüzden önerdim yoksa ileride upgrade planı yoksa kesinlikle APU sistem toplanmalı.

İleride upgrade planım var ama fiyatlar bu şekilde veya artarsa imkansız olarak kalacak. Intel işlemcili bir sistem bende çok istiyorum çünkü en çok oynadığım Knight Online tek işlemci sistemlerde daha yüksek FPS veriyor. Ama i5 10400f sistem minimum 10k oda bende yok :))

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı