4:15 saniyelik terapi

Going Through Changes açar dinlerim. Türkçesi de burada:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Galiba...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Going Through Changes açar dinlerim. Türkçesi de burada:

Kesinlikle... Ona ek olarak:

Dahası da var aslında. Beautiful, Love You More, Guts Over Fear...

Sabah devamı gelecek...

Kesinlikle... Ona ek olarak:

Dahası da var aslında. Beautiful, Love You More, Guts Over Fear...
Headlights çok kez dinlediğim şarkılardandır aynı şekilde Arose ve Leaving Heaven. Love You More şarkısına daha önce hiç rastlamadım, sizden öğreniyorum ilk.

Headlights çok kez dinlediğim şarkılardandır aynı şekilde Arose ve Leaving Heaven. Love You More şarkısına daha önce hiç rastlamadım, sizden öğreniyorum ilk.
Arose'a ek olarak Walk On Water da çok iyi. Muhtemelen Love You More'u da seversiniz.

Dinlemediyseniz bunları da öneririm:
  • No Apologies
  • Welcome 2 Hell
  • Renegade
  • Stronger Than I Was
  • Lighters
  • If I Had
  • Bad Husband
  • Like Home
  • Rock Bottom

Arose'a ek olarak Walk On Water da çok iyi. Muhtemelen Love You More'u da seversiniz.

Dinlemediyseniz bunları da öneririm:
  • No Apologies
  • Welcome 2 Hell
  • Renegade
  • Stronger Than I Was
  • Lighters
  • If I Had
  • Bad Husband
  • Like Home
  • Rock Bottom
Hepsi dinleme listemde. Nasılsa artık, ilk duyduğum Love You More şarkısı oldu, onu da sizin vasıtanız ile dinledim, güzel parçaydı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı