4+16 GB RAM sorunsuz olur mu?

Bütçe
1500

efeozcan52

Femtopat
Daha fazla  
Laptopumda 4 GB gömülü RAM var.
Ben bunu aynı marka aynı MHz aynı CL değerine sahip 16 GB RAM alsam yani.
4+16 GB RAM yapsam FPS artışı ve sorunsuz bir şekilde çalışır mı acaba?

Öyle yapacağınıza elinizdeki 4GB RAM'i satın ve 8+8 yapın daha etkili olur. 4+16GB Ram Flex olarak çalışır. Gömülüden kastınız klipsi olmayan, çıkmayanlardan mı?

Son düzenleme:
Çalışabilir tabii. Ancak stok olarak 4 GB RAM ile gelen bir bilgisayarın 20GB RAM destekleyeceğini düşünmüyorum. Bilgisayar modelinizi paylaşır mısınız?

Çalışabilir tabii. Ancak stok olarak 4 GB RAM ile gelen bir bilgisayarın 20GB RAM destekleyeceğini düşünmüyorum. Bilgisayar modelinizi paylaşır mısınız?

Sistem modeli Aspire A515-56G
RAM expert programında Max RAM kapasitesi 64 GB olarak gözüküyor.

Öyle yapacağınıza elinizdeki 4 GB RAM'i satın ve 8+8 yapın daha etkili olur. 4+16 GB RAM Single olarak çalışmaya devam eder. Gömülüden kastınız klipsi olmayan, çıkmayanlardan mı?

Evet 4 GB RAM çıkmayanlardan o yüzden 4+16 yapmak istiyorum fakat çalışır mı emin degilim.

Sistem modeli Aspire A515-56G
RAM expert programında Max RAM kapasitesi 64 GB olarak gözüküyor.

Evet 4 GB RAM çıkmayanlardan o yüzden 4+16 yapmak istiyorum fakat çalışır mı emin degilim.

4 GB gömülü RAM+32 GB Max takılabilir RAM olarak toplamda 36 GB maksimum RAM desteği gözüküyor.

16+4 eğer ki CL ve MHz değerleri uyuyorsa çalışması lazım. Ancak Dual çalışmayacaktır. Single RAM olarak çalışırlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı