4.21 Patch Sonrası FPS Sorunu

Alpercan

Kilopat
Daha fazla  
Ekran kartım güçlü, sürücüm güncel ancak FPS Son patchden sonra 1'den yukarıya çıkmıyor. LoL replay yüklü bir tek lol ile bağlantılı olan. Çok sinir edici bir sorun. Eskiden hiç olmazdı 250 fps ile oynardım sürekli.

Bu arada forumda konu açmış bulunmaktayım ama kimsenin umrunda olmadı o ayrı konu..

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce LoL'e giriş yaptım, benim de oynadığım bir oyun FPS sorunu yaşamıyorum. LoLReplay yada Recorder'ı devre dışı bırakın. Kullandığınız üçüncü parti Curse Voice tarzı bir program varsa kullanmayın.

İşletim sistemin nedir ve güncel mi?
İşletim sistemim windows 8 64 bit
Az önce LoL'e giriş yaptım, benim de oynadığım bir oyun FPS sorunu yaşamıyorum. LoLReplay yada Recorder'ı devre dışı bırakın. Kullandığınız üçüncü parti Curse Voice tarzı bir program varsa kullanmayın.
Curse voice kullanıyordum lolreplayı devre dışı bıraktım şimdi oyuna girmeyi deneyeceğim teşekkür ederim yardımlarınız için

Son yamadan sonra bende de savaşlara girince fps baya düşüyor. Normalde 200 fps civarı ama savaşa girince 15-20ye kadar düşüyor. Umarım sonraki yamada düzeltirler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı