4:3 Oyunlar Genişlemiyor

Eskiden bu problemi yaşamıştım sonra kendiliğinden düzelmişti. Şimdi yeniden aynı sorun olmaya başlıyor CS:GO 4:3'te yanlara genişlemiyor. AMD üzerinden tüm ayarları yapıyorum. Monitörün OSD'si üzerinden de gereken tüm ayarları yaptım. Olmadı, AMD'yi silip yükledim her şeyi yeniden yaptım hala olmadı. Bir de çözünürlüğü CS:GO üzerinden küçültünce CS:GO daha da küçülüyor ortaya doğru. Diğer eskiden streched olarak kullandığım dead by Daylight'da Black barlı olmuş ve genişlemiyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı1.PNG
    Ekran Alıntısı1.PNG
    79,6 KB · Görüntüleme: 30
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    79,3 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleme:
Eskiden bu problemi yaşamıştım sonra kendiliğinden düzelmişti. Şimdi yeniden aynı sorun olmaya başlıyor CS:GO 4:3'te yanlara genişlemiyor. AMD üzerinden tüm ayarları yapıyorum. Monitörün OSD'si üzerinden de gereken tüm ayarları yaptım. Olmadı, AMD'yi silip yükledim her şeyi yeniden yaptım hala olmadı. Bir de çözünürlüğü CS:GO üzerinden küçültünce CS:GO daha da küçülüyor ortaya doğru. Diğer eskiden streched olarak kullandığım dead by Daylight'da Black barlı olmuş ve genişlemiyor.
Radeon ayarlarına gir. Ekran bölümünden ölçeklendirme modunu tam panel yap.
Ekran Görüntüsü (94).png

Konu burda kapandı galiba zaten technopat'ta konu ilk yazan kişilerden çözülmediyse bitiyor,başka yardım yok.​
Alt+Tab yaptığımda arkada oyun streched gözüküyor, tıkladığımda ise Black barlı oluyor acaba bir ayar mı var?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı