4.5 bin TL kadar klavye, mouse ve kulaklık önerisi

Bütçe
4500
Kulaklığa abanılması daha iyi hem SS Prime güzel bir mouse asla pişman etmez.
Oyunlarda , düşman belirleme , ayak sesi avantajınıda unutmamak lazım, yüksek bütçeli kulaklıkların avantajları Aimbot gibi oluyor
Fury X ile G435 arasında ahım şahım fark yok bana kalırsa.
Fury X denemedim ben denemediğim ürüne laf etmem , lakin G435 ses olarak kötü bir kulaklik değil ben olsam HS 80 BS V2 bakardım, bunlar yüksek ihttimalle FURY X'ten daha iyilerdir.

Oyunlarda , düşman belirleme , ayak sesi avantajınıda unutmamak lazım, yüksek bütçeli kulaklıkların avantajları Aimbot gibi oluyor

Fury X denemedim ben denemediğim ürüne laf etmem , lakin G435 ses olarak kötü bir kulaklik değil ben olsam HS 80 BS V2 bakardım, bunlar yüksek ihttimalle FURY X'ten daha iyilerdir.
HS80 şuan 2900 bandında. Alınmaz, bu fiyata Blackshark V2 SE varken.

HS80 şu an 2900 bandında. Alınmaz, bu fiyata BlackShark V2 SE varken.

Oyunlarda, düşman belirleme, ayak sesi avantajınıda unutmamak lazım, yüksek bütçeli kulaklıkların avantajları aimbot gibi oluyor.

Fury X denemedim ben denemediğim ürüne laf etmem, lakin G435 ses olarak kötü bir kulaklık değil ben olsam HS 80 bs V2 bakardım, bunlar yüksek ihttimalle Fury X'ten daha iyilerdir.

Kablolu ile Wireless karşılaştırmak mantıksız bence.

Neye önem verdiğine bağlı. Kaliteye mi? Özgürlüğe mi?

Daha doğrusu ikisi de özgürlük zaten Wireless olması yeterli oluyor bence.

Hocam mouse ile kulaklık iyide onları alacağım o zamanda klavye olarak ne alabilirim? Razer Ornata v3X, Ajazz AK680, Ajazz K873 gibi gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı