4-5 bin TL tablet önerisi

Size bir sorum olacak ben 3 tane bana göre iyi tablet buldum sizce hangisi hem oyun hem de uzun ömürlülük için iyidir Huawei MatePad 10.4(kirin810) Huawei MatePad SE 10.4 Redmi pad (4 GB / 128 GB)

huawei pek kaliteli bir marka değil,redmi bilemiyorum
Ezbere yazmayın!!
Kaç Huawei Tablet kullandınız?
Huawei Matepad 10,4 kullandım.
Gayet güzel Sorunsuz hızlı cihaz.
Yazılımı farklı Harmony OS
Fakat; APK kurmak yada Google PlayStore gibi uygulama mağazası kurup her türlü APK indirmek mümkün.

Size bir sorum olacak ben 3 tane bana göre iyi tablet buldum sizce hangisi hem oyun hem de uzun ömürlülük için iyidir Huawei MatePad 10.4(kirin810) Huawei MatePad SE 10.4 Redmi pad (4 GB / 128 GB)
Redmi pad Xiaomi nin yaptığı ekonomik modeli.
Oyunla isim olmaz dersen alınabilir.
MTK işlemcisi genelde performans değil uzun kullanım vaat eden işlemci 12-16 saat Tablet pil ömrü.

Haftada 2 kere şarj yeterli oluyor.
Bendeki 6gb ram-128gb olanı.

Huawei Matepad 10.4 aldım kullandım sorunsuz hızlı cihaz.10-12 saat pil ömrü var.
yazılımı Harmony OS fakat; APK kurmak mümkün.

Redmi pad de oyun oynamazsın mı diyorsun.

Ezbere yazmayın!
Kaç Huawei tablet kullandınız?
Huawei MatePad 10,4 kullandım.
Gayet güzel sorunsuz hızlı cihaz.
Yazılımı farklı HarmonyOS.
Fakat; APK kurmak ya da Google Play Store gibi uygulama mağazası kurup her türlü APK indirmek mümkün.

Redmi pad Xiaomi'nin yaptığı ekonomik modeli.
Oyunla isim olmaz dersen alınabilir.
MTK işlemcisi genelde performans değil uzun kullanım vaat eden işlemci 12-16 saat tablet pil ömrü.

Haftada 2 kere şarj yeterli oluyor.
Bendeki 6 GB RAM-128 GB olanı.

Huawei MatePad 10.4 aldım kullandım sorunsuz hızlı cihaz. 10-12 saat pil ömrü var.
Yazılımı HarmonyOS fakat; APK kurmak mümkün.
Bende zaten Huawei matepad 10.4(kirin810) ve Huawei matepad se arasında kaldım redmi pad biraz pahalı

Geri
Yukarı