4-5 gün kullanılmış monitör iade edilebilir mi?

fabbu

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600 | RTX 4060 Ti Ghost 8GB | G.Skill Ripjaws V (4x8) 32 GB 3600MHz | Gigabyte B550 Gaming X V2 | Crucial P2 1 TB | Thermaltake S200 TG 650W 80+ | Windows 10 Pro.

HyperX Alloy Core | HyperX Pulsefire Haste | HyperX Cloud II | AOC 24G2SPU/BK
Merhaba, geçtiğimiz perşembe İtopya'dan 5847₺'ye AOC 24" 24G2SPU/BK ürününü sipariş ettim, cumartesi elime ulaştı. 4 gündür kullanıyorum bir sıkıntısı yok ancak iade edip tekrar alabilir miyim? Çünkü şu anda fiyatı 5299₺. Kutusu, kabloları her şeyi eksiksiz duruyor.

İade için gönderdiğinizde incelenme süreci, kargonun karşıya ulaşma süreci gibi bir vakit geçecek bu vakit sonrasında ürünün fiyatı tekrar yükselebilir, onun dışında iadeye gönderip daha onaylanmadan monitörün yenisini sipariş verirseniz de bu sefer onaylanmazsa sıkıntıya düşebilirsiniz.

Evet, edebilirsin ürünü beğenmedim de iade et.

Teşekkür ederim.

İade için gönderdiğinizde incelenme süreci, kargonun karşıya ulaşma süreci gibi bir vakit geçecek bu vakit sonrasında ürünün fiyatı tekrar yükselebilir, onun dışında iadeye gönderip daha onaylanmadan monitörün yenisini sipariş verirseniz de bu sefer onaylanmazsa sıkıntıya düşebilirsiniz.

Teşekkür ederim. Hem riske girip hem de birkaç gün monitörsüz kalmayayım o halde.

Yeni konular

Geri
Yukarı