4.500 TL 144-165 Hz IPS panel pivot özelliği barındıran monitör önerisi

Bütçe
"Maximum" 4.500

Rub

Decipat
Daha fazla  
Başlıkta da gördüğünüz gibi. Pivot desteği olan, IPS panel, 144 Hz veya 165 Hz bir oyuncu monitörü istiyorum. ASUS olursa sevinirim çünkü ASUS markası genellikle güzel işler başardığı için (her modelinde de değil tabii ki) bu markayı seçtim. Ama ASUS olmasa da olur. Ben şöyle bir monitör buldum fakat pivot özelliği yok; Asus TUF Gaming VG249Q1A 23 8 1ms 165Hz HDMI Display Freesync Full HD IPS LED

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta da gördüğünüz gibi. Pivot desteği olan, IPS panel, 144 Hz veya 165 Hz bir oyuncu monitörü istiyorum. ASUS olursa sevinirim çünkü ASUS markası genellikle güzel işler başardığı için (her modelinde de değil tabii ki) bu markayı seçtim. Ama ASUS olmasa da olur. Ben şöyle bir monitör buldum fakat pivot özelliği yok; Asus TUF Gaming VG249Q1A 23 8 1ms 165Hz HDMI Display Freesync Full HD IPS LED

Pivot gerçekten lazımsa bütçeni 5000TL yapman gerek düzgün bir monitör için:

Pivotdan vazgeçersen bunları öneririm:

Pivot gerçekten lazımsa bütçeni 5000TL yapman gerek düzgün bir monitör için:

Pivotdan vazgeçersen bunları öneririm:
Tamamdır hocam benimkisi nasıl bu arada?

Outlet ürünler, iade alınmış, sorunlu veya teşhir ürünlerdir ve almanızı pek tavsiye etmem.

Bütçende pivot bulunan adamakıllı monitör yok, evet.
Hocam msi olanı alacağım. iiyama tükenmiş maalesef. Yani iiyama'nın 1 ay içinde stokları yenilenirse alırım fiyatı artmamışsa. Saolun öneriler için.

Geri
Yukarı