4.500 TL bütçe için 1080P IPS monitör önerisi

bastila

Hectopat
Makaleler
1
Dostlar, 1080p için IPS panel monitör alacağım. Bütçe 4500 TL civarı.
Biraz baktığımda yukarıdaki monitörü gördüm, indirimdeymiş. Sorun çıkarmayacak, kronik problemi olmayan bir model almak istiyorum. Başka önerisi olan var mı?

Dostlar, 1080p için IPS panel monitör alacağım. Bütçe 4500 TL civarı.
Biraz baktığımda yukarıdaki monitörü gördüm, indirimdeymiş. Sorun çıkarmayacak, kronik problemi olmayan bir model almak istiyorum. Başka önerisi olan var mı?

Milli monitörümüz derim buna. Çıktığı günden beri indirime girer ve sıkça önerisini yaparız. Alternatif olarak MSI G2422 Monitör önerimdir. Fakat asansör sistemi olduğu için Gigabyte avantajlı olabilir.

@706903
Evet hocam İtopya'da sorun yaşayan çok kişi gördüm forumlarda vs. fakat fiyatından dolayı mecbur buradan tercih edeceğim gibi. Piyasaya göre 900-1000 TL civarı daha uygun gözüküyor.

@706903
Evet hocam İtopya'da sorun yaşayan çok kişi gördüm forumlarda vs. fakat fiyatından dolayı mecbur buradan tercih edeceğim gibi. Piyasaya göre 900-1000 TL civarı daha uygun gözüküyor.
Hazır sistem satın aldım.2 haftada kargoya verildi.2 hafta sonra da geldi bir baktık kasanın bazı yerleri yamuk ve kırık iade ettik.Sonra tamir falan derken 3 hafta içinde kargoya verildi.1 hafta sonra geldi bu sefer de fanlar farklı bir tane ayağı çıkıyor ve yine yamukluklar var.Ben rezalet iletişim derken itopya'ya demedim ups kargoya dedim.Yanlış hatırlamıyorsam o zaman yoğunluk vardı yine de yarım saat içinde ulaştık kargoyu falan sorduk iletişim konusunda iyilerdi diye hatırlıyorum.Umarım sizde böyle sorun çıkmaz monitör dayanıklı değilse ve ups kargonun rastgele uğradığı bir yerse büyük ihtimal bir yerleri kırık gelecektir.

Sipariş verdim az önce, 49 TL kargo parası almaları komik oldu. Kargo firmalarının kalitesi bölgeye göre değişebiliyor umarım sorun olmaz hele ölü piksel muhabbetleri falan mide bulandırıcı olabiliyor.

Geri
Yukarı