4.500 TL PC Toplama

Bütçe
4.500
Bugün de unutulduk desene...

Sistem 4723 TL. Özelliği olarak RAM'ler çok iyi O.C potansiyeline sahip, anakart ufak O.C'ler kaldırıyor, kasanın hava akışı çok güzel, 600W PSU geleceğe yönelik ve 500 GB SSD çoğu oyuna yeter.
ben kendim toplamaya pek güvenemedim de bu sisteme bir bakar mısın nasıl neyi yükseltmem gerektiğini felan

ben kendim toplamaya pek güvenemedim de bu sisteme bir bakar mısın nasıl neyi yükseltmem gerektiğini felan
O bütçeye 8 GB RAM ve o anakart tam emin değilim ama sanki düşük kalmış. Bir de hazır sistemlerde neden hep Adata SU630 kullanılıyor anlamıyorum, bu SSD kronik sorunlu bir SSD. Kısacası toplarsanız daha iyi sistem elde edersiniz. Yükseltme yapmanızı da önermem.

O bütçeye 8 GB RAM ve o anakart tam emin değilim ama sanki düşük kalmış. Bir de hazır sistemlerde neden hep Adata SU630 kullanılıyor anlamıyorum, bu SSD kronik sorunlu bir SSD. Kısacası toplarsanız daha iyi sistem elde edersiniz. Yükseltme yapmanızı da önermem.
bilmiyorum işte sizin öner diğiniz sistemleri kurması var parçalara zarar da gelmesni istemiyorum bir de sigortası da var itopya ya gitsem yardımcı olurlar mı acaba

bilmiyorum işte sizin önerdiğiniz sistemleri kurması var parçalara zarar da gelmesini istemiyorum.
Technopat'ın bir sürü sistem toplama videosu var, onlara bakarak yapabilirsiniz. Veya Vatanbilgisayar gibi bir yerden toplattırabilirsiniz. Son çare olarak bunu söylemek istemem ancak bir bilgisayarcıya toplattırabilirsiniz, ancak bilgisayarı toplarken yanında durun ki Allah korusun parça falan çalmasın. Olur da sana derse ki "yeğenim bu parça bozuk değiştirmem gerek" tarzı şey derse sakın kabul etme. Bu arada kendi getirdiğin parçaları kasaya montajladığına emin ol.

Technopat'ın bir sürü sistem toplama videosu var, onlara bakarak yapabilirsiniz. Veya Vatan Bilgisayar gibi bir yerden toplattırabilirsiniz. Son çare olarak bunu söylemek istemem ancak bir bilgisayarcıya toplattırabilirsiniz, ancak bilgisayarı toplarken yanında durun ki Allah korusun parça falan çalmasın. Olur da sana derse ki "yeğenim bu parça bozuk değiştirmem gerek" tarzı şey derse sakın kabul etme. Bu arada kendi getirdiğin parçaları kasaya montajladığına emin ol.

Direk İtopya'dan toplasam olmaz mı yardımcı olmazlar mı?

Direkt İtopya'dan toplasam olmaz mı yardımcı olmazlar mı?
Nasıl yani İtopya'dan hazır sistem alıp mı toplattıracaksınız yoksa kendi kurduğunuz sistemi mi? Yoksa PC toplama sihirbazından mı? Eğer PC toplama sihirbazından ve hazır sistemden bahsediyorsanız zaten orada bir seçenek var montaj istiyorum diye, ancak kendi topladığınız sistemi montajlayacaksanız orasını bilmiyorum. İtopya'nın fiziksel mağazası var.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı