4.5G Tablet Önerisi

Ahmet Karaca

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba; Telefon gibi kullanabileceğim bir tablet arıyorum. Akıllı telefonum olmadığından almışken arama yapabileceğim bir cihaz olsun dedim. Fiyatları bilmiyorum. Dolayısıyla da ne kadar bir bütçe ayıracağımı da bilmiyorum. Sizin kullandığınız, tavsiye ettiğiniz tabletleri belirtir misiniz?

Edit: Akıllı telefon almak istemiyorum. Tabletten kitap okumayı tercih ediyorum.

Hocam öncelikle aradığınız cihazlara phablet adı veriliyor.Yani nette falan bu şekilde aratırsanız daha faydalı olur.Asusun phabletleri çok işlevsel ve kaliteli ben asus önerebilirim bir bakın isterseniz

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam öncelikle aradığınız cihazlara phablet adı veriliyor.Yani nette falan bu şekilde aratırsanız daha faydalı olur.Asusun phabletleri çok işlevsel ve kaliteli ben asus önerebilirim bir bakın isterseniz

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu linkten ZenPad mi Fonepad mi seçeceğim?

Tabletler hantal olur kolayca yanınızda taşıyamazsınız. Büyük ekranlı akıllı telefonları öneririm. Samsung Galaxy Note serisi, Asus Zenfone max vb

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı